Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehet, hogy úgy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy úgy tetszek valakinek, hogy semmiféle jelet nem mutat, teljesen közömbösen viselkedik feléd?

Figyelt kérdés
El lehet rejteni ennyire az érzéseidet?

2016. márc. 7. 22:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
én még a szemébe se tudok nézni mert mindig másfele fordítja a fejét :D
2016. márc. 8. 15:39
 12/29 anonim válasza:
100%
Lehetséges. Egyszer egy fiú belém volt zúgva, de csak akkor vettem észre ezt, amikor randira hívott. Én is voltam már olyan szituációban, hogy inkább figyelmen kívül próbáltam hagyni a srácot, mert tudtam, hogy valószínűleg nem kölcsönös, ezért senki nem mondta volna meg, hogy tetszik nekem.
2016. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Lehet csak fél kimutatni az érzéseit. Vagy esetleg ő sajátos módon teszi ezt. Próbáld meg te érzékeltetni vele, hogy tetszik neked. Küldj neki jeleket akkor hátha erre a bátorításra ő is aktivizálódik.
2016. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én küldenék neki jelet, de ha egyszer nem néz rám nem tudok vele szemkontakust létesíteni :(
2016. márc. 9. 19:20
 15/29 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de lányról, vagy fiúról van szó?

Nem mindegy :)

Szerintem a lányok hajlamosabbak arra, h pl. nagy zavarukban pont arra az egy srácra nem néznek rá soha, vagy nem mernek a szemébe nézni, aki tetszik nekik. A fiúkon ennek az ellenkezőjét vettem észre :) az ő szemükből/tekintetükből inkább ki lehet olvasni az ilyesmit, és szerintem rájuk jellemzőbb, hogy keresik a szemükkel a kiszemeltjük tekintetét, vagy az alkalmat, hogy nézhessék. :) Ezt néha aranyos módon oldják meg. Pl. van egy srác...tetszem neki, ezt tudom. És mindig talál egy új módszert arra, hogy rám nézhessen:D Általában leghátsó padsorba szeretek ülni, ő kb kettővel előrébb...és múltkor úgy csinált, mintha az ablakon akarna kinézni, vagy mintha körülnézne :D volt, h elkezdett beszélni egy random emberhez aki az irányomban ült, és elkaptam a tekintetét :) Bocsi a sok szövegért, de szerintem érted, hova akarok kilyukadni. remélem! :)

2016. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igen,értem, köszi :) egyébként fiú vagyok és lányról van szó
2016. márc. 11. 15:52
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

😢😢😢

Nekem is tetszik egy fiú, valószínűleg én is neki, de már szeptember óta egy helyben toporgunk😑😐😢😢😢

2016. márc. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Hány éves vagy Kérdező? :)
2016. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
16
2016. márc. 21. 19:37
 20/29 anonim válasza:
Létezik. 2,5 éve nagyon tetszik egy osztálytársam, szerintem ez már szerelemnek számít... Még senki nem gyanakodott rám. Ő rám sem néz, szóval várom, hogy végre elmúljanak az érzelmeim. 17/L
2016. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!