Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az lehet, hogy úgy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet, hogy úgy tetszek valakinek, hogy semmiféle jelet nem mutat, teljesen közömbösen viselkedik feléd?

Figyelt kérdés
El lehet rejteni ennyire az érzéseidet?

2016. márc. 7. 22:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező, megoldódott a probléma? :) 18L
2016. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nem :/ :P
2016. márc. 26. 20:05
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

Úristen...

Mennyi gyáva ember.

"Várom, hogy elmúljanak az érzéseim.."

"Szeptember óta egy helyben toporgunk."

Mutassátok ki ha kell valaki, ne csak emésszétek magatokat...


Kérdező: Igen, valakinek sikerül elrejteni az érzéseit, Nekem általában nem megy, szóval mindenki levág mindent akár egy tekintetemből is.

2016. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
sajnos egyszerűen én sem tudok nem ránézni ha egyszer ott van a közelben :P
2016. márc. 27. 10:53
 25/29 anonim ***** válasza:
Tegyél konkrét lépéseket az ügy érdekébe. ;) Kérdezz rà, nem veszítesz vele semmit! :) pont én mondom aki ugyanilyen helyzetbe vagyok és én sem merek lépni de mindegy te azért legyél bevàlalosabb mint én!! ;) 18L
2016. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyi lenne már megkérdeztem volna
2016. márc. 27. 14:10
 27/29 anonim ***** válasza:

23-as, attól, hogy még neked van önbizalmad, vagy egyszerűen csak bátor vagy, vagy csak vakmerő, vannak olyan emberek, akik reménytelen emberekbe szeretnek bele. Lehet, hogy te nem ilyen vagy, de taln bele kéne képzelned magad másik helyzetébe. 25-ös: ,,nincs veszteni valód"? Ez most komoly?! Öregem, ha csajnak mondja el, hogy tetszik neki, másnap az egész suli róla beszél!!!

Kérdező: Nem tudom, hogy el lehet-e rejteni annyira az érzéseidet, hogy tökre közömbösnek tűnjél. De Bocsi, ha lányról van szó, szerintem tuti jelzett volna valamit, legalább annyit, hogy izgul/ideges a közeledben, bár erre lehet, hogy jó példa, az, h mindig félrenéz. Te tényleg nagyon kitartó vagy! ;) én a helyedben már rég feladtam volna. De vigyázzál, ne magyarázz túl bármilyen apró, kis jelet. Addig is sok sikert!!!

2016. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen. Én is csináltam már ilyet, és utólag kiderült, hogy valaki velem szemben is ezt tette. Szóval..igen.:)
2016. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) néha mintha tényleg kicsit félrenézelődne, de nem kerítettem neki nagy jelentőséget
2016. ápr. 12. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!