Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lehet az, hogy egy pasi...

Miért lehet az, hogy egy pasi elég hosszu ideig mindig ugy viselkedett, mintha érdekelném, egy nap meg hirtelen teljesen közömbösen viselkedik? (bővebben kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Eddig teljesen azt hittem h akar tőlem valamit, mert elég hosszu ideje mindig nézett, nem csak egy-egy pillanatra, hanem hosszan, mélyen...ha beszéltünk vagy elment mellettem, gyakran megfogta a kezemet, karomat, teljesen máshogyan beszélt velem mint a többiekkel, szilveszterkor engem megölelgetett (hosszan és gyengéden) mig a többieknek csak a szokásos puszi-puszi.....

Ma viszont voltunk kint egy nagyobb társasággal, és ugy jött mint a hidegzuhany: szinte rám se nézett, egyáltalán nem foglalkozott velem, nem is beszélt velem stb....pedig még mindig szingli, a társaságban sem volt senki olyan csaj akivel többet foglalkozott volna (mármint aki elvoonta volna rólam a figyelmét), én se viselkedtem ugy hogy okot adtam volna neki arra hogy levegőnek nézzen....

Na most többiek, nektek erről mi a véleményetek?? Lehet ez csak taktika, vagy tényleg létezik, hogy olyan szintű rokonszenv, érdeklődés egyik napról a másikra elillanjon??

Ti voltatok már ilyen helyzetben?? Teljesen tanácstalan vagyok, mert én szeretem őt, de most ugy érzem, darabokra hullott a szivem a mai nap után...

Mit kéne tennem? vagy butaság elkeseredni egy ilyen alkalom miatt?

Bocsi hogy kicsit hosszú lett, de pontosan le akartam irni a szitut...köszi minden normális választ!


2015. febr. 2. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem megunta, hogy nem mutatod ki iránta az érzéseid.


A helyzet még nem menthetetlen, de nem lehetsz ilyen nyomi!

2015. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megunta h csak nézhet, nem érhet hozzád másképp, stb..ez van ha csak "kelletik" magukat a nők, utána meg jönnek az ilyen kérdések. Ezt elbaltáztad.
2015. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mit kéne tennem, hogy "menthető" legyen még a helyzet? Elmondani nem merem neki, hogy mit érzek iránta...
2015. febr. 2. 22:33
 4/13 A kérdező kommentje:
De hát ő sem közeledett konkrétabban, ha elhivna valahova vagy konkrétabban kimutatta volna hogy akar tőlem valamit, tuti nem utasitanám vissza!!
2015. febr. 2. 22:35
 5/13 A kérdező kommentje:
Öhmm...és azt még kihagytam a sztoriból, hogy ő valójában a főnököm....és ma a munkahelyi társasággal voltunk kint...de én azért nem mertem jobban kimutatni neki, mert nem akartam nevetségessé válni, hogy a főnökre nyomulok :( és ő sem az a tipus, aki csak ugy kikezd meg rámászik egy alkalmazottra....ugyhogy ezért is nehéz :(
2015. febr. 2. 22:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk akár az is, hogy szilveszterkor egy-két italtól kicsit bátrabb volt, ezért felszabadultabban mert közeledni, jobban el tudtatok a többiektől szeparálódni, most meg haverjai társaságában erre nem volt annyira alkalmas a szitu.


Velem is volt pl. olyan hogy strandbuliban megismert csajhoz egy-két ital után a strandon elvonulva elég bátran közeledtem, utána meg napközben strandon elég esetlenül viselkedtem vele, mert társaság előtt és józanul már jóval feszélyezettebb voltam.

2015. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szilveszterkor munkában voltunk, és emiatt akkor még nem ittunk :) és rendesen a többiek előtt közeledett hozzám...
2015. febr. 2. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak félreértetted a közeledését, a jelek nem is voltak jelek csak többet láttál bele?
2015. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom....de hosszabb időn keresztül, eléggé feltűnő volt ahogy viselkedett...de fogalmam sincs :( te ha a fent leirtakat észlelnéd egy pasin, jelnek vennéd?
2015. febr. 2. 23:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Megunta, hogy leszarod.
2015. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!