Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés

Majdnem egy évig voltam a barátommal, de kb 4 napja szakítottunk. Pontosabban ő velem. Távkapcsolat és a vele járó problémák. Nagyon összevesztünk facebookon, és azóta nem is beszéltünk. Nem akarok szánalmas lenni és írogatni neki, hogy szeretem és hogy kezdjük újra. Sajnos beszélni sem tudok erről a barátaimmal mivel szerintem elképzelésük sincs, hogy mennyire szerettem.

Minden nap sírok, elalvás előtt rá gondolok és sírva alszom el..szóval nagyon nehéz nekem.. Ti hogy éltétek túl a szakításokat? Mivel foglaljam le magam?


Előre is köszi a válaszokat.


17/L


2015. ápr. 6. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni az mindenben segít!
2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdj*
2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Vegyél magadhoz elegendő folyadékot és tápanyagot, továbbá legyen biztosítva a rendszeres oxigén utánpótlás.
2015. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell egy másik pasi te okos, két hét múlva már a nevére sem fogsz emlékezni. Ilyen korú fiú tele vállalkozó kedvel pedig annyi van mint a nyúlsz@r.
2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáld meg elmondani egy közeli barátnőnek, biztos meg fogja érteni. Egyébként meg érezd jól magad, mondjuk menj el barátnőkkel vásárolgatni/kávézni/moziba akármi ami lefoglal és szórakoztat.
2015. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire fontos neked, ha ennyire kibuktál, akkor vegyél nagy levegőt és mondd el neki őszintén. Mit veszíthetsz vele? Értem hogy ő dobott, stb, de ha valaki fontos, akkor hegyeket is megmozgatok érte... és ez nem megalázó.

Ha végképp nem megy és tényleg vége, akkor: ne akard erőszakkal elfelejteni, nem fog menni. Hallgass zenét, menj kikapcsolódni barátokkal, billiárd, darts, beszélgetés, mozi, bármi. Nem kell rögtön egy új kapcsolatba beleugrani ( szerintem ), nem érdemes menekülni máshoz.

Sok sikert!

2015. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!