Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Üdv. Van egy lany akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Van egy lany akibe szerelmes vagyok mar 2 eve. Mar volt 2 szajrapuszi az egyik felelsz vagy merszbol a masik meg azer mert kerte es amikor adtam neki mind a ketten elpirultunk. Es mindig megolel. Tobbi lent?

Figyelt kérdés

Neha ugy viselkedik mintha tetszenek neki

Neha pedig ut ver stb (nem felreerteni)

Nagyon szeretnek vele osszejonni mert nagyon szerelmes vagyok bele.

Szerintetek?


2016. márc. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerinted valaki csak úgy poénból kéri hogy csókold meg?

Mi lesz később? Bassz meg nagyon erősen,de csak viccből?

2016. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat ez jo:'DDD

De nem csok.. Csak puszi de mondom neha ut ver nem mindig ilyen

Meg vallottam mar neki szerelmet es o nem akarja bar akkor en nem ertem miert akarta h adjak egy puszit a szajara...

2016. márc. 8. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Életem...

Volt egyszer egy srác aki tetszett nekem, de még kicsik voltunk így azt játszottuk, h én ütögettem a karját meg a vállát ő meg röhög rajta. Ez ilyen beteg szokás nálunk, h figyeljen ránk. De basszuskulcs... Az meg h szerelnet vallottál szép dolog, de lehet azt várja, h ha komolyan gondolod csináld is ne csak mond! Hajrá öregem... :)

2016. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2016. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miert mit varsz, pecsetes alairt csokolozasi engedelyt?


Ez nem igy megy, csokold meg aztan ha elforditja a fejet akkor nem lesz jaras, ha nem akkor meg lesz.

2016. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

22:37-esnek:

En odafigyelek ra es azon mit lehet komolyabban csinalni hogy szerelmet vallottam neki? Beszelgetunk facebookon meg eloben is de nem nagyon erzem hogy lenne koztunk valami...



Utana levonek: 14 novemberbe 15

2016. márc. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!