Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, és szeretném hogy ő is az legyen belém, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hosszú történet...Szóval én külföldön élek, és az osztályomban van egy görög fiú, aki nagyon tetszik,de ő csak néha foglalkozik velem,amúgy mindegyik lányt piszkálja szóval nem értem...amúgy 12 vagyok és először szerelmes. Légyszi segítsetek!

2016. márc. 8. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet senkit rá kényszeríteni,hogy beléd szeresen ez nem úgy meg,hogy te akarod ő meg nem de azt mondod neki,hogy már pedig szeressél.Fogadd el,hogy nem teszel neki ráérsz még pasizni 4-5 év múlva.Kicsi vagy még ne akarj felnőni.!
2016. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszt lany kell szerelmi bajital?? Most akcios csak 696969ft/szemelyre... Nem atveres.
2016. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Decuki már!! Szerintem add önmagad, beszélj vele! Légy csajos! És mond el neki mit érzel!
2016. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, második válaszadó. Akkor máshogy kérdezem. Hogy tudnám megtudni hogy szerelmes-e belém vagy nem? Harmadik válaszadónak pedig köszönöm.
2016. márc. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!