Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legjobb barátommal ez a zűrzavar van?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom ( fiú) szerelmes belém . Egy hosszú idő után bevallotta , én akkor úgy éreztem , hogy túl fontosak vagyunk egymásnak és hogy ezt nem érné meg kockáztatni ( ha a kapcsolat véget érne és megszakadnak köztünk minden). Nagyon kedves , kb minden nap beszélgetünk . Néha én is bele megyek a "huncut" beszélgetésekbe , de csak viccnek fogom fel az egészet. Valamelyik nap találkoztunk és csókoloztunk , igazából ez mindkettőnk kezdeményezet . Azt beszéltük meg , hogy egyelőre maradjunk csak barátok és talán a jövőben ha nem fogok ettől ennyire félni , hogy elveszíthetem ( szóval kockáztatom a barátságunkat). Egyébként attól is félek , hogy ha esetleg több lenne köztünk akkor nem olyan úgy bánnánk egymással ahogyan eddig . Mert azért valljuk be valakivel kapcsolatban lenni teljesen más mint csak barátok . Nem tudom , hogy mit érzek . Amikor ott van velem akkor eljátszadozok a gondolattal , hogy talán ez tényleg jó lenne ha több lenne köztünk , de ahogy elvállunk egymástól ( elköszönünk) azt érzem , hogy jobb lenne csak barátoknak lenni. Valamilyen szinten félek attól h elveszítem ha lesz barátnője , hogy nem fogunk egymásnak annyira fontosak lenni mint most , de nem hiszem hogy eleget érzek ahhoz , hogy több legyen . Nem szeretnék vele játszadozni , de a barátságunkat sem szeretném tönkre tenni azzal , hogy kockáztatok . Főleg úgy , hogy lehet rájönnék 2 nap után , hogy nekem ő inkább csak barát . Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

2016. márc. 8. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat , kicsit helytelenek a mondatok.

* talán ha a jövőben ha nem fogok ettől ennyire félni , hogy elveszítem lehet köztünk több

*igazából ezt mindkettőnk kezdeményezte

*ha esetleg több is lenne köztünk akkor nem úgyan úgy bánnánk egymással

16/L

2016. márc. 8. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos beszélni
2016. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátság már ott tönkre ment ,hogy elkezdtetek egymás iránt többet érezni...ugyanis egy barátságban CSAK baráti érzelmek vannak és nem csókolóznak egymással.............
2016. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2.-nak. A baratsag mar tönkrement azzal h többet érez/éreztek
2016. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet próbálni. Ha megcsókoltad, akkor érzel iránta valamit. Ez több mint barátság, nem veszítesz vele semmit, mert már eleve más, munt amilyen az elején volt. Ahogy leírtad, akár 2 nap után rájöhettek, hogy ez nem megy. Akkor maradtok barátok. És ha esetleg más barátnője lesz, te nem fogsz azon kattogni, hogy mi lett volna, ha...
2016. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!