Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg lehetetlen számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetetlen számomra kilábalni ebből?

Figyelt kérdés

Rövid leszek,csak a lényeget irom le mert már késő van.:p

Van egy lány aki lényegében a legjobb barátom de már egy jó pár éve többet érzek iránta mint szimpla barátság.Mindenki azt mondta,hogy az idő majd segit de k*rvára nem segitett itt semmi.Még mindig mindenkiben őt látom/keresem,mikor egyedül vagyok mindig ő jár a fejemben stb.

Ez igy megy már egy pár éve és az eddigi tapasztalataimból itélve még egy pár évig folytatodni fog ez az állapot.(Nem tudom megmondani,hogy miért szeretem,mi fogott meg benne csak érzem,hogy szeretem és ha öszinte akarok lenni akkor azt kell,hogy mondjam,hogy tele van a tököm ezzel az egésszel.)



2016. febr. 16. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ez így elég wtf!? tekintve hogy ha így érzel már rég el kellett volna mondanod neki... akkor is ha párkapcsolatban él... ha tényleg a barátod akkor megfelelően tudja kezelni akkor is ha van valakije akkor is ha nincs
2016. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pacsi, haver!

Sorstársak vagyunk. Tényleg kegyetlenül szar érzés...

2016. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, oké hogy röviden írtál, de a lényeg nincs benne ... ő tud erről? csak úgy mert hátha ... amúgy meg ez a friendzone dolog egészen addig fog kínozni, amíg nem találsz mást, akivel megindulnak ezek a "kémiai" cuccok, hogy beleszeretsz, utána már képes leszel te is barátként tekinteni rá, de addig semmiképp
2016. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett kérdező ? :)
2016. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!