Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lany aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andris.66.66. kérdése:

Van egy lany aki tetszik nekem, kb 1-2hete estem bele. Elszeretnem mondani hogy mit erzek, csak felek hogy vissza utasit, vagy o nem igy erez irantam. Szoktunk beszelgetni egymassal suliba is, SMS-ben is. En 15/F o pedig 13/L. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Finoman vezesd rá. Ne zúditsd a rá a nyakára.

Sok sikert. Ha kell valami, írj rám.

2016. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat !Hat a beszelgetesunkbol kiderult az hogy a lany helyesnek tart,csak nemtudom hogy pl a holnap megfelelo lenne-e hogy elmondjam neki
2016. márc. 9. 16:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Véletlen küldött üzenetet?

Biztos,hogy tetszel neki:))

Ha nem is akarsz kezdeményezni azért finoman jelezd neki,hogy neked is bejön

2016. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Juj bocsi ezt nagyon nem ide akartam irni,bicsika
2016. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond :)
2016. márc. 9. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, max pofára esel. Durván hangzik, de ha elmondod, 2 dolog jöhet szóba. Vagy tetszel neki, és összejöttök, vagy nem, de akkor nem kell abban a tudatban élned, hogy mit is érez. Én megkönnyebbültem, amikor elmondtam, bár pofára estem, de azóta kiszerettem belőle. Hajrá:)
2016. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is a valaszt :).Estem mar pofara tudom milyen az :D , es epp ettol feltem hogy nem szeretnek megint pofara esni :),de elhataroztam magam hogy varok meg 1 picit amikor kettesben leszunk es akkor.
2016. márc. 9. 21:09
 8/9 A kérdező kommentje:
Szivbol koszonom mindenkinek a segitseget !Sikeresen pofara estem :),de nem azert mert a lany dobott vagy ilyesmi hanem 1 kocsog haverom bekavart es ennyi:/,de eljon az en idom is...
2016. márc. 11. 16:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és azóta volt vmi fejlemény?
2019. máj. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!