Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A "legjobb baratnom" es az ex...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "legjobb baratnom" es az ex pasim talalkozgatnak?

Figyelt kérdés

Amiota szakitottam a baratommal tobbszor osszeakart velem jonni de en vele nem. Es ezert mindig hisztizett.

Amugy azert szakitottam mert talalkozgatott egy lannyal akivel utaljuk egymast (azert h feltekennyetegyen)

Most pedig a legjobb baratnommel beszel de en mar mondtam neki h ez zavar engem. De kiderult h meg most is beszelnek.

Ma pedig egy bevasarlokozpontban lattam oket egyutt. Ok nem tudom h lattak e egem. Nagyon rosszul esett. Foleg a baratnomtol!

(Viszont az is lehet h a volt pasim ajandekot akar venni nekem szulinapomra es segit neki) tenyleg nem tudom. Viszont multkor is elmondtam mar neki h nem akarok talalkozni vele es igy meg nem tudna odaadni nekem.

Par nap mulva bemegyunk a varosba megunnepelni a szulinapom es a baratnom is jonne. De viszont most olyan szinten utalom h nem akatlrom h jojjon.

Mit csinaljak?



2016. márc. 9. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A VOLT pasid. Ha lenne kettőjük között valami, akkor sem szólhatnál bele. Ha találkozni szeretne vele a barátnőd, akkor találkozik, nincs hozzá semmi közöd. A barátnőd és az exed életébe sincs beleszólásod, nem értem a felháborodást.
2016. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ez gerinctelen dolog. Tudod miert? Mert o volt mellettem vegig es tudta h mennyire faj az h amikor egyutt voltunk egy masik csajjal talalkozgat a hatam mogott.

Es mindig neki mondtam el a dolgokat, neki szomorkodtam.

Most o talalkozgat vele ugy h megkerdem pont ezek miatt h ne beszeljen vele.

Tenyleg nem akarok semmit ettol a fiutol csak akkor ne nyaljon meg mindig nekem vagy ne probaljon feletekennye tenni. Felejtsen el.

Egyszer az a csaj akit utlok es o is engem utana pedig a legjobb baratnom?!

2016. márc. 9. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos. Elmondtad neki, hogy nem tetszik, hogy találkozgatnak? Mármint a barátnődnek? Mert a volt pasidhoz semmi közöd már.

A barátnő meg ha úgy dönt, hogy az exeddel kavar, abba sincs beleszólásod. Ha összejönnek, max mérlegelheted, hogy tartod vele a kapcsolatot, vagy lenyeled a békát, és áldásod adod a kapcsira. Szerintem egy barátság többet ér az exnél. Lehet, hogy a barátnődnek ő lenne a nagy ő. Ha neked nem az, mert az írásodból az derült ki, hogy az exedet a hátad közepére kívánod, hát ne találkozz vele.


Ne csinálj semmit. Hagyd hogy a barátnőd elmondja.

Másik dolog, ha nem biztos hogy a b.nődet érdekli az exed, akkor miért ne hívnád meg a csajt, ha már egyszer tervben volt? Én biztos kiakadnék!!

2016. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!