Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ki nektek az igazi nő,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ki nektek az igazi nő, akit tisztelni is lehet?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést kizárólag olyan fiúktól kérdezem, akik egy lánnyal szerelemből lennének együtt, komolyan gondolják, hogy szeretnének barátnőt.


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy az olyan lányokat akiket nem csak szexuális együttlét miatt választanátok, azokat mi alapján választanátok ki?


Milyen az a lány akit tiszteltek, akire igazi nőként/lányként néztek?

Személyiségre gondolok leginkább, stílusra, öltözködésre...stb


Legyen-e titokzatos, visszafogott, harsány, vagy csendes.

Fiús/nőies

Kelljen-e érte küzdeni, vagy legyen könnyenebben kapható?


Köszi előre is válaszokat! :)) írjatok kort is légyszi! ;)



2016. febr. 29. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy olyan lány aki kicsit visszafogottabb, kedves, figyelmes, törődik velem, kitart mellettem, őszinte, nagyon szerethető, és azért van velem mert szeret engem. Én is ezért lennék vele, és nagyon tudnék kötődni hozzá. A stílus, öltözködés mindegy.
2016. febr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Hat ha szerelemrol van szo nalam akkor az altalaban a kozos erdeklodesi korbol esetleg hasonlo hobbik mar alapbol megvannak, tehat van kozos tema. Semmikepp ne legyen konnyen kaphato, legyen meg a velemenye kindenrol,de Semmikepp se legyen frigid es prud. Legyen noies, igenyes, es onbizalommal teli. Ne sajnaltassa magat, ez fontos. Nem jo ha o a tarsasag hangja, az szerintem maradjon a ferfi szerepe,de tudjon hozzaszolni kulonbozo temakhoz.
2016. febr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még írjatok, és köszi az eddigieket! :)
2016. febr. 29. 14:01
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy nő+férfi=egy egész, akkor a nő=csontváz+belső szervek, férfi=izomzat+bőr. Vagy Forest Gumposan a nő a borsó a férfi a héja. Csak gondold át ezek milyen viszonyban vannak egymással, és a válaszok majd jönnek maguktól. 29 vagyok.
2016. febr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elegáns és én szeretem ha visszafogott, szép és nem utolsó sorban legyen okos mert falra tudok mászni a buta emberektől
2016. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen nőies, érett gondolkodású, de közben lehessen vele hülyülni is. Jó, ha kreatív, életvidám, van önbizalma, és úgy tud szeretni, mint én. Ha probléma van, legyen nyitott a megoldására, ne hagyja annyiban az egészet. A visszafogottabb lányok jobban vonzanak, és szeretem, ha nem adja magát könnyen. És esetembem fontos, hogy legyen megértő,emberies. Valahogy így tudnám leírni, de ez papírforma. Akibe beleszeretek, abba beleszeretek, legyen akármilyen.
2016. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*18F vagyok
2016. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kleopetra válasza:
0%
En lany vagyok, remelem ez nem gatol meg abba, hogy irjak. A fiuknak mindegyiknek mas jon be! Én az ertelmesebbek koze tartozom, vagyis úgy értem, hogy jo tanulo vagyok és sok versenyre megyek. Igenyes és visszafogott, de bevallalos. És az én baratom elég fura, mert regen nagyon jó volt minden, csak most meg fura, mert mindenért haragszik. Priviben nem beszélhetnénk inkább? /14 vagyok/
2016. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak ő haragszik, vagy te is szoktál ? Ha ugyanabban az egy dologban vagy visszafogott és bevállalós, akkor lehet az a baj. Meghallgatlak ha gondolod. Ha tudok segítek akár. :)
2016. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!