Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az első csók? 😍...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók? 😍😂

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác de még azt se tudja,hogy lètezem....😒 15 èves vagyok de mèg sose csókolóztam....ő az első fiú aki úgy tetszik ,hogy megőrülök...😍😂

2016. márc. 9. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Reg tortent,nemtudom de biztos elsore fura
2016. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fura a "vákum" de nagyon jó mert egyszerre visszafogott és forró. Mondjuk mi rosszul döntöttük el a fejünket és koccant a fogunk :3 ugyanis mind a kettőnknek első volt. De nagyon jó érzes mert ezáltal átérzed milyen mélyen szeretitek egymást
2016. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elso nem volt jo... A srac tul nyalas volt :D

Az exemmel az elso az nagyon jo volt. A pillanat is es a kivitelezese is. Finom erzes volt :) a srac is nagyon romantikus volt amugy :D nagyon jol csinalta. Kozben pedig itt-ott simogatott amitol mégjobb volt :)

Fura erzes a csok szerintem. En ahhoz hasonlitanam mintha egy meztelen csiga maszna a szadba korbe a nyelveden :D csak azert nem ilyen gusztustalan... Csak nedves, nyalas :)

2016. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exemmel az első felejthetetlen volt. Életem legjobbja.:) Kár, hogy már nem vagyok vele :(

A legelső életemben viszont nem volt annyira jó, mert nem szerettem a fiút.

17L

2016. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostanság volt,de arra emlékszem,hogy előtte nagyon féltem,hogy jól fogom e csinálni stb..Vártam és féltem is,aztán amikor megtörtént,csak így néztem hogy oké ennyi az egész?:)Egyébként biztosan jó lesz mert új dolog lesz számodra
2016. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt jó az első, semmit nem éreztem, amikor csókolóztunk, pedig azt hittem szerelmes vagyok a srácba. Azóta még 3 sráccal csókolóztam és most a barátomnál érzem azt egyedül, hogy jó, és legszívesebben mindig csak csókolgatnám.
2016. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!