Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már jóval idősebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már jóval idősebbe szerelmesek?

Figyelt kérdés
Elég bután hangzik és nem is tervezek fater korabelivel összejönni 20 évesen , csak viszonylag sokat beszélgetek vele de nem szoktunk belemenni olyan dolgokba, mert nyilván ő sem az a fajta. Inkább mindig tippeket ad,és tanácsot. Ami észrevehető rajtam hogy szeretek vele "csacsogni" , vagy látni,sokszor várom véletlen mikor találkozunk össze. Egyértelmű erről nem mondok neki semmit, a kérdés az hogy mit csináljak ne "kötődjek" hozzá?
2016. márc. 10. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mekkora a korkülönbség?

Velem is ez van amúgy:D

Ez ellen igazából nem sokat tudsz tenni...Többet nem találkozol vele és elfelejted. De hát ez nem ilyen egyszerű...

2016. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy 42 éves nőbe voltam szerelmes 22 éves létemre. A nő nem nézett ki 42 évesnek, jól tartja magát, sportos, fiatalos és nagyon csinosan öltözködik, nagyon csinos nő, kedves barátságos stb...


Ő akkor vált el a férjétől akkor volt a lánya 15 éves, egyedül nevelte fel szinte tehát nem is volt vita kinél maradjon. Akkoriban ugye a válás végett eladták a nagy házat és 2 kisebbet vettek egyik a férje nevére került, másik pedig az ő nevére, ezt még direkt úgy intézték hogy válásnál egyszerűbb legyen a vagyon megosztás, békével váltak el semmi vita stb... A nő ide költözött a szomszédba és sokszor láttam hogy kétségbe van esve akkor átjártam hozzá segíteni, meg rengeteg dolgot csináltam meg neki. Akkor nem néztem ki belőle hogy ennyi idős olyan 30 évesnek néztem. A lánya bent lakásos iskolába van sokáig nem is tudtam róla mert én nekem is olyan munkahelyem volt hogy 80 km-re tőlem ahol 2x12 órát dolgoztam és akkor pihenő időmben ott aludtam mert kollégium volt és egyszerűbb volt így megoldani mindent. Amikor 2 napos pihenőm volt akkor jártam csak haza. Akkor ugye hétköznap beszélgettem a hölggyel és derültek ki dolgok mert megismerkedtünk, akkor tudtam meg hogy van egy lánya stb.. Szerelmes lettem belé, de nem mertem lépni mert nem akartam olyan nővel összejönni aki b az anyám lehetne. Persze a szüleim nem csináltak belőle mert látták hogy jóba vagyunk meg ők is kedvelték mert aranyos nő a mai napig, de egyszer volt olyan hogy átmentem hozzá szombat este amikor teljes szabad hétvégém volt és akkor is csak vacsira hívott át meghálálni a segítségemet, de abból kis iszogatás is lett és egész éjjel feküdtünk az ágyába és jókat vihorásztunk. A lánya akkor nem jött haza hétvégére azért voltunk így el. Nem volt köztünk semmi bár a nő akarta hogy legyen valami szex mert ki volt már éhezve de itt inkább egyikünk sem akarta kihasználni a másikat, én akartam hogy legyen köztünk valami mert fülig belé szerettem, de tartottam mit szólnak hozzá mások. A szüleim ugye másnap tettek megjegyzéseket persze poénkodva és mondták hogy akármi lesz köztünk ők elfogadják mert a szerelem ilyen, csak ugye számolnom kell azzal hogy mégis 20 év az 20 év köztünk a korkülönbség tehát sok hátrányunk lehet belőle főleg a közös gyerekvállalás, meg persze idős koromra már egyedül is lehetek.


A nővel úgymond lett köztünk valami de nem éreztük annyira elengedve magunkat mert zavart minket a korkülönbség. Aztán egy idő után elmúlt a szerelem, persze mai napig jóba vagyunk. Nekem van már barátnőm aki velem egykorú és imádjuk egymást. A nőnek is most fél éve lett valakije aki 5 évvel fiatalabb nála de jófej tag szerencsére és normális is.

2016. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!