Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A jelenlegi törvények szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi törvények szerint hány éves kortól számit pedofiliának egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
13?14? hallottam olyat hogy lejebb vitték a korhatárt mennyi az igazság ebből?

2016. márc. 10. 21:58
 1/6 NeymarjrLau ***** válasza:
51%
Én úgy tudom, hogyha egy 18 éves kezd ki egy 18 éven alattival--liliomtiprás.
2016. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
12 de az is ugy ha 16 korul vagy
2016. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 felett beleegyezve lehetséges, viszont! attól még a szülő eltilthatja a lányát mindentől és mindenkitől mert kiskorú és a szülő felel érte.
2016. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik fél elmúlt 18, akk 14 a korhatár. Ha a másik fél még nem töltötte be a 18at akkor 12 a korhatár. Persze attól függ mit értesz kapcsolat alatt. A korhatár amit előbb leírtam a szexualitásra irányuló dolgokra vonatkozik, önmagában a "járás" még nem számít annak.
2016. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért is érdekel ez? Pedofil az, aki nemileg éretlen GYEREKHEZ vonzódik. Te magad sem vagy nagykorú, vagy érdekel hány éve kortól úszhatod meg ha ráhajtasz egy kisgyerekre? Amúgy elég szomorú ha lejjebb vitték a korhatárt. Egy tizenkét éves még nem tud felelősen dönteni a saját életéről.
2016. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok értelme ennek sincs ha a gyereknek buta szülei vannak..

Lásd: régebbi baratnőm 13-14 évesen 22 éves pasival járt.

Amikor megtudtam, csak fogtam a fejem.

2016. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!