Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azok a melegek, akik nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a melegek, akik nem interneten, hanem a való életben ismerkedtek meg a jelenlegi párjukkal/exükkel. Hol találkoztatok először? Hogyan kezdtétek el a kapcsolatot? Mennyi idősek voltatok akkor?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Elsőéves egyetemista voltam, 18 éves, amikor az egyetemen szerzett barátaimmal (2 fiú és 3 lány) elmentünk közösen egy bárba egy vizsga után ünnepelni. Az egyik lány szólt, hogy ha nem nagy probléma, akkor elhívja a legjobb barátját is. Persze nem volt gondunk ezzel. Már megittunk pár felest, egy-két sört, és hirtelen odajött hozzánk egy srác, a lány pedig a nyakába ugrott. Ez volt az a srác, akit a lány hívott. Mindenkinek bemutatkozott, szépen sorban puszit adott a lányoknak velünk fiúkkal pedig kezet fogott, én voltam az utolsó. Felálltam és kezet fogtunk, és a szemébe nézve érződött köztünk egy szikra. Láttam, hogy meleg. Ő is látta rajtam (itt meg kell jegyeznem, hogy a baráti társaságból se rólam, se róla nem tudta senki). Velem szembe ült le, és az este hátralevő részében óvatosan figyeltük egymást. Meghívtam egy italra, utána ő is engem, a többiek pedig lassacskán haza-hazamentek, végül csak mi ketten maradtunk a bárban ami már lassan zárt. Hajnali 4kor el kellett indulnom haza, de neki még várnia kellett a buszra. Mondtam neki, hogy ne haragudjon amiért egyedül kell hagynom őt hajnalban a városban, de én messze laktam, szóval ha lekésem a buszomat, akkor órákkal később érek haza. Azt mondta, hogy egy feltétellel bocsát meg emiatt: ha hétvégén elmegyek vele randizni. Ezzel a mondatával már ki is jelentette, hogy meleg, és mivel én beleegyeztem, ezért ő is biztosra ment, hogy az vagyok. Sose jelentettük ki, hogy melegek vagyunk, tiszteletben tartottuk, hogy egyikünk se coming-out-olt. A randi remekül sikerült, egy parkban mászkáltunk egész éjjel, és ott is csókoltam meg először. Utána másfél évig jártunk, nagyon boldogok voltunk, de sajnos -rajtunk kívülálló okok miatt - szét kellett mennünk. Semmi sérelem nem volt a dologban, inkább egyfajta kébyszerhelyzet volt ez a szakítás, de még mindig nagyon jó barátok vagyunk, csak nem lehettünk már együtt többé. Talán ha nem egy ilyen országban élnénk, akkor lehet, hogy már a férjem lenne. Igazi álomkapcsolatunk volt, amilyet csak könyvekben olvasni és filmekben látni. Még mindig szeretem de az évek elfogadtatták velem a helyzetet. Kár, hogy így alakult. Amúgy ez az este, amikor megismertem, kb 4 éve lehetett.
2016. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Kedves előző, egy ilyen szép kapcsolatnak nem lehet vége úgy, ahogyan leírtad.
2016. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bízom benne, hogy vele fogom leélni az életem. Küzdök érte, próbálom külföldön biztosítani az életfeltételeket, és meg akarom kérni, hogy költözzön ki velem. De ez még a jövő zenéje, egyelőre igyekszem nem elveszíteni a reményt és végképp nem őt. Csak sajnos még mesterszakos hallgató vagyok, ezért nem olyan könnyű megfelelő anyagi hátteret biztosítani egy ilyen lépéshez. De sose bocsátanám meg magamnak, ha meg se próbálnám.
2016. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

főiskolán ismertem meg. tudtam, hogy meleg, ezért oda mertem menni hozzá elhívni randizni. én 19 körül voltam, ő 20. nem jöttünk össze egyből, nem volt olyan egyszerű, de lassan két éve együtt vagyunk:)



22/F

2016. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es.. ez gyönyörű. Komojan mondom hogy megkönnyeztem amikor végig olvastam. Tényleg.. eggy ijen gyönyörűkapcsolatnak nemlehetett így vége... nagyon sajnàlom. Nekem igaz csak eggy baràtom volt de énis és őis tudtuk eggymàsról hogy melegek vagyunk. Igaz baràtok voltunk de én nagyon szeretem a mai napig. De sajnos eggy külsőtényezővégett nagyon összevesztünk és azóta nem beszéltünk. Amit nagyon sajnàlok. De sajnos nemtudok vele kibékülni..: ( nem.. pedig nagyon szeretem.. még mindig is. És fogom is.
2016. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban, találkoztam egy fodrász sráccal a húgommal mentünk a belvárosba volt egy elég ismert, divatos szalonban. Egymás szemébe néztünk és tudtam hogy meleg. Olyan gyönyörű kék szeme volt, vastag világosbarna szemöldöke, világosbarna haja. Nem volt magas kb 177. Egyfolytában mosolygós, vidám, laza, udvarias, nem hangos, nem tetovált. Édes srác volt. Ott jöttünk össze.

Ő vezetett be a sex rejtelmeibe, ő aktív volt, én meg mindig is a passzív szerepet akartam magamnak.

Sokat tanultam tőle sexben.

4 évig együtt voltunk, rólam otthon már sejtették a szüleim hogy meleg vagyok, és mivel elég kései gyerek voltam, közel negyven évesek voltak a szüleim amikor meglettem, elég liberálisak voltak, elfogadóak.

Én is fodrász lettem, mindig is az akartam lenni, de jó volt hogy ő is az volt, sokat segített, tanított, bátorított.

4 év után viszont minden romantika elszállt, egyszerűenkifulladt a kapcsolatunk, a szerelem átalakult barátsággá,a szenvedély elszállt és már a sex sem ment.

Ő feladta az itthoni karriert mert a munkahelyén egyre több tényező nem stimmelt és 26 évesen úgy érezte ez az utolsó olyan még fiatal életkor- év, alkalom, hogy külföldön kezdjen magával valamit.

Ő nem örökölt a szüleitől semmit, 16 éves kora óta eltartotta saját magát és bántotta, hogy csak dolgozik, és nem megy semmire, nem tud egy lakást venni stb. Így kiment Londonba.

Pár hónap múlva utána mentem, néhány FB fotó újra felkeltette a vágyat, nem csak sexuálisan hanem érzelmileg is...

Hiányzott, irtó magányosan éreztem magam, pedig én aztán nem vagyok egy depressziós típus!

Egy két futó kaland helyes srácokkal az Alteregoban de a szerelem nem jött....

Nem jöttünk össze, viszont rajta keresztül - egybaráti társaságba megismertem a mostani páromat, aki eleve angol.

Ő idősebb mint én 8 évvel, és már 4 éve együtt is vagyunk.

Ő más, nem olyan hebrencs, mint én, komoly, precíz, megfontolt, nagyon jóképű, magas, elegáns.

Rögtön kiköltöztem hozzá, kerestem állást, és a volt barátom, tényleg a barátommá vált, mert ebben is segített.

Eleinte iszonyat nehéz volt a váltás, új pasi, új szerelem, új ország, egy hatalmas, nyüzsgő metropolisz, de visszanézva azt sem tudom elképzelni hogy élhettem Bp-en.

A legszebb, hogy az azóta egyetemet végzett húgom a 1/3-t keresi annak amit én odakint fodrászként...igaz ez már nem a témához tartozik!

2016. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
5-ös.Én is megkönnyeztem,csak én a helyesírásodat.Hogy a fenébe lehet így írni?
2016. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsd szegény 5-öst, több oka is lehet ennek, lehet nagyon fiatal még, vagy egyszerűen rossz helyesíró. Nem nyelvtanórán vagyunk most, ha ki tudja fejezni a gondolatait, akkor felőlem rovásírással is írhatná.
2016. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
ugy szeretem amikor a helyesirassal jönnek a kritikusok, annyira unalmas mar hogy ti precizek vagytok, hogy mindig bele kell szurni a masokba, van aki igy tud irni es kesz, vannak akik szeretnek ekezet nelkül irni, es vannak akiknek nem hazai gyartmanyu a gepük/laptopjuk, segggarcok!! amugy szep storykat olvastam.
2016. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!