Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint tetszik nekem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tetszik nekem, csak nem vallom be?

Figyelt kérdés
Nagyon regota tetszik egy fiu. Errol csak a legjob baratnom tudott eddig, de nehany napja a fiu egyik haverja elkezdett kerdezgetni, hogy nekem ki tetszik es en voltam olyan hulye, hogy mivel megbizom a fiuban es amugy is eleg jo baratom elmondtam neki. Ezt elmeseltem a baratnomnek, azt a reszet is, hogy bizok benne es erre o kiforgatta a szavaimat es napok ota azzal piszkal, hogy azert bizok meg benne ennyire mert tetszik. Es mindig mikor ezzel nyaggat elpirulok. De a masik srac mar evek ota tetszik... Szerintetek tetszik a fiu vagy egyszeruen csak bizok benne es kesz? U.i: napok óta rajta agyalok... 💖💖
2016. márc. 11. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
fu ha tisztázuk hány fiu tetszik:D?
2016. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig úgy volt hogy egy, de már nem tudom. Ez a kerdes... Tetszik vagy sem a masik szerintetek?
2016. márc. 11. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Drága szívem, fogalmunk nincs róla. Az érzéseiddel neked kellene tisztában lenned. Azért ezt el tudja dönteni az ember, hogy tetszik-e neki valaki, vagy sem.
2016. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyre jobban olyan erzes mintha tetszene de megsem... Lehet hogy csak a baratnoim beszelik belem... Nem tudooom
2016. márc. 11. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi van, hogy a barátnőid hatása által elkezdett érdekelni téged a srác. Nem feltétlenül tetszik attól még. Viszont ha érdekel, akkor kezdj vele beszélgetni stb. Azt már érezni fogod, ha komolyabban megtetszik :)
2016. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van... Szerintem csak osszezavarodtam. Tudom, hogy nagy baj lenne belole ha megis tetszene mert az egyik baratnomnek is tetszik. Koszi
2016. márc. 11. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!