Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meddig tarthat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig tarthat egy internetes beszélgetés?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy a két fél még nem találkozott egymással, de már kb. fél éve szinte minden nap beszélnek. Vajon lehetséges, hogy ez akár évekig is tartson? Van esély rá, hogy egyszer majd találkozzanak?

2016. márc. 11. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ő hát ha a szomszedod van rá esej:'D
2016. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a szomszédom :D
2016. márc. 11. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Viki te vagy az??

Igen lehet ra esély ha megbeszéltek egy találkozott...

2016. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Viki vagyok. :D

Igen, tudom hogy ez lenne a megoldás csak nem olyan egyszerű és még elég fiatalok is vagyunk.

2016. márc. 11. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy az esély rá. :-)

Ha megbeszéltek egy talit akkor összejön.:-)

Sok sikert!

2016. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm! :)
2016. márc. 11. 17:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor szenvednék én annyit.. 1 nap. Ha megvan amit keresek, egy hét, par alkalommal. Ha élőben nem akar találkozni akkor következő
2016. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a felek személyiségétől, érdeklődésétől és igényeitől függ. van olyan, akit neten ismertem meg és lassan tíz éve levelezünk anélkül, hogy valaha is találkoztunk volna. ennél többet nem akarunk egymástól, ez így jól működik köztünk.
2016. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!