Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mikor vagytok ilyenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor vagytok ilyenek egy lánnyal? Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiről azt vettem észre, hogy egyfolytában néz, keresi, hogy hol vagyok, mellém jön, mindig beszélgetünk, hülyéskedünk, mára màr barátok lettünk. Én is nézni szoktam őt, de amikor odanéz, és észre veszi (nem tudom észre veszi-e?) hogy figyelem, gyorsan elkapom a tekintetem, elvörödöm, és máshova kezdek nèzni, de a szememsarkából látom ahogy figyel. Elhívott már közös programra, így együtt mentünk. Mindig ő írt rám ilyen-olyan indokkal.

Mostanában viszont nem is jön oda hozzám, nem áll oda mellém, mostanában inkább én írok rá gyakran.

Azonban a fiú haverjai, akikkel szintén nagyon jóba vagyok, csak akkor beszélgetnek velem, amikor ő nincs ott. Ha ott van, és odamegyek, szinte megfagy a levegő a csendtől, ő meg engem néz folyamatosan.

Néhány napja viszont azt vettem észre, hogy egy másik lányt (plázacica) elkezdett figyelni, de úgy, hogy közben figyeli az én reakciómat.


Ezt miért csinálja? Miért váltott ekkora fordulatot?


Amikor magyaráz, mert megkértem valamire, akkor meg húzza az időt, és ilyen futában beszél, de aközben is látszik rajta, hogy zavarban van, szinte hebeg-habog, hadar ahogy beszél. A többiek is se értik mi van vele, mindig előttem mondják neki, hogy "szedd már össze magad".


Mit csináljak ilyenkor? Milyen tippet, trükköt tudtok adni ilyen esetben? (Nem akarok nyomulni!)

Szerintetek észre vette az elfordulós, pirulós jeleimből, hogy nekem is tetszik? Miért nem lép akkor?



2016. márc. 3. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne ha nem nyolcszoroan kódolt jeleket próbálnál küldeni amit egy gondolatolvasónis húsz èv alatt fejt meg hanem egyèrtelmű utalást tennèl? Nem olyan nehèz, felhìvod, elmondod hogy tetszik ès szeretnèd jobban megismerni. Arra majd mond valamit vagy igen ès akkor jó vagy nem ès akkor többet nem vagy bizontalan. De hagyjuk már azt a gyerekes " várok a másikra" hülyesèget mert nem szokott swhova vezetni. Döntsd el mit akarsz ès csináld!
2016. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Just do it! Don't let your dreams be dreams. ou should get to the point, where anyone else would and YOU'RE NOT GONNA STOP!
2016. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Szedd már össze magad egyértelmű jel adás volt, hogy tudják, hogy tetszel a srácnak ès nagyon is tudják, hogy miért ilyen, de ezt mégsem mondhatják neked, hiszen az ciki lenne a srácnak, hogy nyuszi bevallani neked. Ezért így próbálnak kommunikálni veled...csak tudni kell venni a kódolt nyelvet, bátorítsd a srácot, mikor a közeledben van, hogy érezze, hogy te is szeretnél többet, mint barátság.
2016. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy tetszel neki, csak szerintem nem egyértelmű számára, hogy ő is neked. A másik lányt csak azért figyelgeti, mert azt reméli, hátha lépni fogsz. Próbáltad már te elhívni őt valahová? Éreztesd vele, hogy ő is fontos neked, nem csak fordítva! Sok sikert!


26/L

2016. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100% hogy tetszel neki szerintem.

Mit csinálj? Írtad hogy nem akarsz nyomulós lenni(meg is értem),de azt is hogy ha rá is nézel mindig elfordulsz...

Hát szerintem ne fordulj el,nézd őt te is,esetleg néha mosolyogj rá.

2016. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, sokat segítettek :))


Szoktam mosolyogni rá, sőt amikor valami vicces dolog történik, akkor mindig együtt nevetünk, és akkor lesz is bátorságunk egy picit hosszabban szemezni.

2016. márc. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!