Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem kéne írnom vagy ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne írnom vagy ő is írhatna?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel sokat szoktunk szemezni és általában kedves velem. Nekem eléggé bejön, és az előzőekből adódóan arra következtetek, hogy ő is kedvel engem. A kérdés, hogy nekem kéne ráírnom vagy akár ő is írhatna? Szerintetek örülne ha írnék neki? Bevallom kicsit félek, hogy mit írjak és, hogy mit fog gondolni stb.

2016. márc. 12. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Irj ra,de meg csak tapogatozz ez ugyben szerintem. Van e valakije,van e kiszemeltje stb
2016. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak egy érdek kérdés: Hány évesek vagytok?
2016. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16
2016. márc. 12. 12:04
 4/9 anonim ***** válasza:
írj neki! A lányok arra várnak hogy a fiúk írjanak ne ők és hidd el bearanyoznád az egész napját vele! :)
2016. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Irj!

De ne az legyen az 5. Mondatod fele hogy van-e valakije.. Visszataszito, ilyenkor enn mindig ott hagyom oket

2016. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Irj ra nyugodtan mert attol, hogy kezd kínálni a világból a fiuk kezdeményezése attol vannak meg rendes lanyok akik ilyenekre "várnak/vágynak". Valamint irtad hogy szemeztek.. Figyelj a tobbi testbeszédet is mert árulkodó lehet hogy tetszel neki.
2016. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a lányok mindig arra várnak, hogy a fiú kezdeményezzen. így szokás, ez a klasszikus férfi-női szerep játék, ez van a legtöbb mesében és szerelmes törétnetben és nem utolsó sorban nekik így kényelmesebb. előfordul, hogy a lány kezdeményez, de ez ritka és a lányok akkir is inkább csak jelzéseket adnak, amiket a fiúk vagy észrevesznek és helyesen értelmeznek, vagy nem. szóval inkább sose várd egy lánytól, hogy ő kezdeményezzen, hanem tedd meg te az első lépést.
2016. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

viszont a Facebookon ráírás nem biztos, hogy a legjobb megoldás. menj inkább oda hozzá személyesen. a Facebook túl személytelen, túl távoli és a legnagyobb gond az vele, hogy nem látod rajta, hogy mi történik a másikkal közben. lehet, hogy nem is válaszol és te nem tudod, hogy azért enm válaszol, mert nem is akar, vagy csak épp nem látja az üzeneted, nem ér rá válaszolni, mert pont az utcán mászkál, vagy a barátaival van, miközben írsz neki, vagy mi minden akadályozhatja még benne.

ha ott van előtted és élőben beszéltek, akkor rögtön látod rajta, hogy csak veled foglalkozik-e, tetszik-e neki, hogy beszélgettek, vagy csak udvariaskodik, stb.

2016. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valamit el akarsz érni, akkor ne trükközz, hanem vállald fel az érzéseidet! Ne mindenféle idétlen elvtől várd a megoldást! Szeretnél írni neki? Írj! Nincs olyan, hogy kinek "kell" írni. Annak, aki úgy érzi, hogy szívesen írna. :)
2016. márc. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!