Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Valaki ezt meg tudja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Valaki ezt meg tudja nekem fejteni?

Figyelt kérdés

A sztori egy kicsit hosszú aki elolvassa és segíteni próbál annak nagyon megköszönöm!

Na szóval úgy kezdődik hogy volt egy lány akivel 1-2 éve egy buliban smároltam,ő többet szeretett volna ,hogy legyen de én nem...igazábol lehet hogy egy kicsit flegma és bunkó is voltam vele talán,amit nem kellett volna,a kapcsolatunknak ott vége is szakadt.Múlt héten pénteken voltam bulizni a barátaimmal és ott volt egy számomra még idegen lány,akit megismertem beszéltem vele iszogattunk társaságba stb...Bejelöltem ott helyben facebookon és amikor meglátta a nevemet hirtelen megváltozott a stílusa is,sokkal flegmább lett "bunkóbb" zárkózottabb...Megbeszéltük hogy el megyünk másik helyre akkor is előttünk ment kb 10 lépéssel futómenetben.A másik helyen ott voltak a barátnői akikhez leült én meg gondoltam magamban hogy nem értem ezt a lányt,elkezdtünk inni a saját kis társaságommal a lány meg a barátnőivel.Az utolsó 1 órában kint voltam a bejáratnál és odajött hozzám,megint visszaváltozott a kedves énje,megfogta a kezem úgy mentünk be,átkarolt,megölelt,poharamból ivott,hihetetlen jó érzés volt!A végén elkísértem félúton haza,végén megölelt és kaptam egy puszit is.Többször kérdeztem hogy szeretne e jövő hétvégén is találkozni azt mondta hogy meglátja.Meg akartam adni neki a telefonszámom vagy elkérni az övét de mindkettőt visszautasította mondván hogy nem szereti ha telefonon zaklatják,úgyis tudja hogy kit kell keresnie majd,de még át kell gondolnia!Másnap reggel észrevettem hogy már nem ismerősöm pedig ott akkor még a helyszínen vissza is jelölt,de ezek szerint akkor este vagy másnap reggel kitörölt!Aminek nem tudom a miértjét!Mint később kiderült hogy akivel egy éve csókolóztam és ez a lány legjobb barátnők!Így már több dolog is világossá volt,hogy miért flegmult be mikor meglátta a nevem stbstb..Igen ám de akkor utána miért viselkedett velem úgy a nap végén amikor már tudta a nevem mintha együtt lennénk?

Valaki nekem ezt meg tudja fejetni vagy valakinek ötlete van?Tanácstalan vagyok,be kéne jelölnöm,vagy ráírni,vagy várni hátha ő ír és jelöl be,amit nem hiszek mert különben akkor miért törölt volna...Ja és még aznap mondta hogy nem szereti a nyomulós pasikat.Szóval egyáltalán nem tudom mit kéne tennem,meg őrülök azért a lányért!Valakinek ötlet?

19/F



2016. márc. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a lány legjobb barátnője kifordította a történetet, és úgy adta elő, mintha ki akartál volna kezdeni veled.

Ezért változott meg, amikor meglátta a neved. Viszont tetszel neki, nyílván szimpatikus vagy neki, csak szerintem nem tudja eldönteni, hogy melléd, vagy a legjobb barátnője mellé álljon.

Gomdolom már nem volt a barátnőivel az utolsó egy órában, ezért viselkedett újból rendesen.

Azért törölt, mert nem akar kavarni egy "ilyen" gyerekkel (akinek elmondások szerint csak arra kell a csaj).

És természetesen a barátnőjével sem akar összebalhézni.

Nyugodtan írj rá, nem fog belehalni.

Legyél őszinte!!! Mondd el, hogy nagyon megtetszett neked, szeretnéd jobban megismerni, és írd le azt is, hogy attól félsz, valami rosszat hallott rólad, ami nem igaz! Akár a sztorit is leírhatod neki.

De ha flegma lesz, akkor ne foglalkozz vele... nem lenne értelme... és akkor bebizonyítja, hogy ő is egy olyan p*csa, mint az lb-je.

Sok sikert! :) Ha valami nem világos nyugodtan írj privátba! :)

15/l

2016. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet először úgy volt vele hogy "Ez az a bunkó srác..hát akkor viselkejünk úgy vele ahogy megérdemli"

Aztán beszélt a barátnőivel ők meg bíztatták rá hogy próbálja meg veled végülis az az eset már régen volt.

Utána meg reggelre megint úgy volt vele hogy inkább hanyagolna téged.


Szerintem totál nem tudja mit akar szóval én nem lepődnék meg a helyedben hogyha holnap visszajelölne stb.

2016. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi a hibákért... telóról vagyok.😂

* szóval szerintem azt mondta az lb-je, hogy TE akartál kikezdeni vele.

* gondolom

2016. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a gyors válaszokat,be fogom akkor jelölni,ment a zold mancs 😃
2016. márc. 12. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem írj rá, és tisztázd a neved, ha megbántad az 1 éve történetet, mond el neki az igazságot, és próbáld meg vele. ne ítéljen el hiába a legjobb barátnője mondta, ő is torzíthatott az igazságon. hajrá
2016. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rairassal annyi gond van hogy szerintem ugy egybol egy kicsit nyomulós,es azt mondta azt nem szereti,vagy ti azt nem gondoljatok nyomulasnak?
2016. márc. 12. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem is mondott a barátnője olyat, hogy a kérdező ki akart kezdeni vele. Sok olyan lány van, hogy tudja, hogy a legjobb barátnőjével valaki bunkó/flegma volt, és ha alkalma van rá akkor visszaadja a barátnő helyett is. Simán lehet, hogy ezért volt flegma, aztán meg kedves, gondolván, hogy na most kicsesz veled, de közben nem akar semmit.
2016. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez is benne van a pakliban:( de valahogy ki kell deríteni hogy mi is az igazsag :)
2016. márc. 12. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!