Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jaj, nem tom mit csinaljak!?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj, nem tom mit csinaljak!? ->a tobbi lent!

Figyelt kérdés
8-os vagyok és tollaslabda edzesen megtetszett egy lany aki egy maik edzonel van. O is 8-os most. Mindig amikor ugyan azon a napon jarunk edzesen folyamatosan szemezunk. Meg csak fb-n beszelgettem vele mert egyszeruen nem tudok hozza oda menni mert folyton a baratnoivel van es felek oda menni igy. Elkiserni nem tudom se mikor edzesre megy se akkor mikor hazafelem negy(mar kerdeztem tole). Nem tudom mit szolna ahoz ha hetvegen valahova elhivnam de az lenne a jo ha ezt nem fb-n kozolnem vele. Ezzel kapcsolatban szeretnek valamilyen tanacsot kerni!

2016. márc. 13. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hivd el hetvegen valahova nyugodtan.

Bocsi az ekezetek miatt.

2016. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet idiótán hangzik, de menj oda hozzá valamelyik haveroddal és hülyéskedj velük, mintha semmi tétje nem lenne. Utána/közbe dumálgass vele facebookon is és hívd el.
2016. márc. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hivd el, akar fb-on is! Ha tetszik mondd meg neki, mert lehet, hogy neki is tetszel csak nem mer lépni, meg mondani se semmit. Ugyanilyen helyzetben vagyok csak nalam a pasi nem lep semmit pedig rohadtul tetszik, és nagyon tudnám értékelni ha jelezné, hogy én is neki. Hajrá! 18L
2016. márc. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem azok a fiuk akik interneten probalnam ram maszni meg ilyen dolgokat bevallanj azokat nevetsegesnek tartom mert eloben hozzam se mer szolni.Menj oda hogy van e kedve utogetni veled vagy hogy miujsag van e kedve beszelgetni.Mosolyogj koszonj neki:)Hidd el eloben sokkal de sokkal nehezebb de megeri!Ha facebookon kezdesz el neki irogatnj lehet jol esne neki de nem lehet nagyon ertekelni!Hajra!Ird hogy mi lett:)
2016. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket!
2016. márc. 13. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!