Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy másról van szó? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba, az a baj, hogy tényleg, nem csak szimplán tetszik. Egy iskolába járunk és minden nap látom. Beszélgettünk már párszor, de csak interneten. Legutóbb mondtam, hogy szeretek rajzolni és nem tudom, hogy menjek-e szakkörre és a végén úgy köszönt el tőlem, hogy "Akkor tali a szakkörön", pedig nem mondtam, hogy megyek. A rajzórám egy külön épületbe van és ő ott ült azelőtt, pedig neki máshol volt órája. És észrevettem, hogy sokszor rámnézett és más is mondta már, hogy ha egymás látókörében vagyunk akkor sokszor rám néz. Meg mikor megigazítja a haját és rám néz közben. Egyik nap bemutatóórán voltam és ott állt a nyitott ajtó előtt és engem nézett, én meg annyira elpirultam. Emellett feltűnően sokszor elsétál előttem minden nap. Beszéltem az egyik fiú barátommal és ő azt mondta, hogy szerinte az érzés kölcsönös. De én nem vagyok ebben olyan biztos. Akkor miért nem lép? Vagy nem szeret? 15/L 18/F

2016. márc. 13. 13:47
 1/1 anonim válasza:
Szerinem még csak nem is jártok, úgyhogy még nincs szó arról hogy szeret, maximum szimpatikusnak tart vagy belédzúgott... és lehet, hogy nem mer lépni, várja, hogy te is mutass érdeklődést iránta...nem akar pofára esi.
2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!