Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki es nekem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki es nekem is tetszik de meg mindig nem jottunk ossze!?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon regota tetszik (jopar eve) es en is tetszem neki. Ha beszelunk mindig mondja hogy szeret es nonapkor is felkoszontott.Hogyan jojjunk ossze?
2016. márc. 13. 15:07
 1/2 anonim válasza:
Hát ez bonyolult . Ha szeret akkor mièrt nem jártok ? Próbálj célzásokat tenni a dologra . Ha veszi a lapot lehet belőle alami , ha nem akkor lehet ha mèg időre van szüksége . De lehet ha az a legjobb ha hagyod hogy a dolgok maguktól történjenek . Ha tènyleg szeretitek egymást , elöbb utóbb együtt lesztek :)
2016. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jesszus gyerekek én örültem neki, ha egyáltalán valaki viszonozta az érzéseimet, nem hogy azon gondolkozzak hogyan jöjjünk össze ha ő is szeret...nekem 16 év után most van az első személy aki egyáltalán viszont szeret (és lassan egy éve együtt vagyunk), előtte senki...

De hogy a kérdésre is válaszoljak, menj oda hozzá, beszélgessetek, sétálgassatok, menjetek el erre-arra, üljetek be kajálni vagy valami, amit a párok szoktak csinálni:) Ha mind a ketten beszarik vagytok, akkor semmi értelme az egésznek, de ha nem kezdeményez, te viszont nagyon szeretnél vele együtt lenni, akkor hajrá, nem tudom mi tart vissza, mert a visszautasítástól nem kell tartanod. Hajrá;)

2016. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!