Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki tetszik 1-2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik 1-2 hónapja, és nem tudom, mit tegyek. Kezd jeleket adni rá, hogy én is tetszem neki, de ebben nem vagyok biztos. Szerinted mit? (További fontos infók lent)

Figyelt kérdés
7.-es vagyok, idén van koszorúcska az iskolában, vele táncoltam, és az egyik osztálytársam azt mondta, hogy mennyire összeillünk, és akkor tetszett meg igazán.észrevettem, hogy ezen a héten egyre többet nézett, amikor fociztam megdicsért, és még irodalom órán is megtapsolt. Ő nem nagyon szokott lányokat dicsérni, ez ezért volt nekem különös. Egyre jobban megtetszett, szerintetek mit tegyek? (20.-án lesz a koszorúcska, és nem szeretném, ha előtte elmondanám neki, és ha vele táncolnék, akkor neki sem lenne jó, és nekem sem, mert nemet mondott) Elmondjam neki utána, vagy ne? :/ Nagyon félős típus vagyok, és még nem volt kapcsolatom. Vagyis nem tudom, hogy mi lenne a reakciója. Ha ezt elolvastad, nagyon szépen megkérlek, hogy válaszolj rá, mert hihetetlenül fontos lenne! :) Előre is köszönöm!:)

2016. márc. 12. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

max 13 lehetsz, szóval ráérsz még ezzel az egésszel :)

de ha tényleg nagyon szeretnéd, akkor mondd el neki utána, ahogy érzed

2016. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem utána mondd el neki ;)

17/F

2016. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A legalkalmasabb koszorucska kozben lenne:)sugd meg neki hogy "tetszel nekem"

az nagyon romantikus:)

2016. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utána mond meg!
2016. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!