Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nagyon tud fájni ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon tud fájni ha vége van az első szerelemnek és sosem fog elmúlni igazán ez az érzés?

Figyelt kérdés

Én még sose voltam szerelmes és még barátom sem volt. És nagyon félek, nem a szerelemtől hanem attól ha vége lesz és mit fogok utána érezni. Szóval kíváncsi vagyok hogy tényleg olyan szörnyű érzés mint ahogy a filmekben lehet látni?

16/L



2016. márc. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelem maximum 3 évig tart. Utána elmúlik. A filmekben pedig semmi valóságos nincsen, úgyhogy ne azokból tanulj!
2016. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A harmadik szem ***** válasza:
79%

Nagyon fáj-e ahogy összeomlik egy álomvilág az emberben? Persze, hogy igen.

Az a baj, hogy az ember úgy néz a szerelemre, főleg, ha az az első, mintha aranyból lenne kiöntve. Mintha tökéletes, hibátlan és örökkévaló lenne.

Nem szabad így hozzáállni, de sajnos lehetetlen elsőre. Kell bizony pár szakítás mire az ember rájön, hogy mennyire egy semmitmondás ez a szerelem...

2016. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ombre105 ***** válasza:
45%

Sűrített levegőre ne hallgass, csak egy ta.pló pa.raszt. Van szerelem és van ami nem múlik el soha. Csak sajnos a sok tini pi.csa neki kezd 13 évesen pasizni, holott az élet nem arról szól, hogy örökké iskolába jártok, mert an.yátok-ap.átok eltart benneteket, hanem rengeteg komoly kihívásról, amit vagy tudtok teljesíteni vagy nem!

Szerintem 18 éves kor alatt, de még akár mondhatnám, hogy 20 éves kor alatt teljesen felesleges a pasizás.

Mert beleszeretsz lehet egy álomképbe, mert úr isten, de jól néz ki egy srác. De később meg lehet nem akar dolgozni, bar.omira le.szarja, stb.

Vagy munka mellett kevés ideje lesz, te igényelnéd a törődést, de ő képtelen lesz megadni.

Felesleges a gyerek szerelem...

2016. márc. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézus, milyen besavanyodott szerencsétlenek az előzők.:D meg kell tapasztalni ezt az érzést. Fiatalon is. Az előzők már nem emlékeznek arra, milyen fiatalnak lenni.

14-5 évesen lettem először szerelmes, a fiú külsejébe és LÉNYÉBE, az egesz embert úgy szerettem/szeretem, mint még soha senkit. Azóta sem találtam mást, mindenkit hozzá hasonlítok, de magasra tette a lécet. Nem hinném, hogy bármikor is érzelem nélkül tudnék gondolni rá. És hogy vége lett, rettenetesen fáj. 18/l

2016. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szerelem a világon a legjobb dolog, akkor jössz rá igazán hogy miért érdemes élni, csak a szerelmednek fogsz élni őt imádod, mindig rá gondolsz stb. Aztán jön a rossz része: valamelyik fél már nem érez úgy ahogy vagy megcsalás... stb akkor az egyik félnek aki szerelmes annak elég durván fájni fog a dolog. Tapasztalatból azt mondom hogy igen, fáj visszaolvasod az üzeneteit amit még az elején írtatok egymásnak, átgondolod hogy miket csináltatok együtt, közös kedvenc zenétek, egymás ajándékai stb stb. na ez a része fog igazán fájni rossz lesz nem kérdés, viszont a jó hír hogy tovább kell lépni, nehéz lesz de muszáj.
2016. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hunbula válasza:

Fájni persze fáj, szerintem az első komoly kapcsolat vége azért is tud annyira fájni, mert semmi tapasztalatod sincs hogy tudd kezelni. Aztán tanulsz belőle, mégy tovább, egy darabig még gondolsz rá, aztán újra szerelmes leszel, és elhalványul szépen. Persze vannak akik életük végig kitartanak az első mellett de azért ez a ritkább.

Amúgy legyél bátran szerelmes, ne azzal foglalkozz mi lesz ha vége lesz, hanem hogy milyen jó amíg tart :)

Sokszor emberekkel nem azért találkozol, hogy életetek végéig együtt legyetek, hanem mert akkor épp ő jó neked. Aztán változtok, változik az élethelyzet, ilyenkor kell beismerni, szépen véget vetni neki és menni tovább.

Ne félj. Ha szenvedsz is majd fiúk miatt, átesel rajta, és tapasztaltabb, erősebb leszel utána, és határozottabban, tudatosabban választod ki azt, aki neked jó :)

2016. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!