Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy osztalytarsamrol van szo....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy osztalytarsamrol van szo. Pontosabban kettorol.15/L. Kicsit kellemetlen helyzetbe kerültem és nem tudom mit kellene tennem. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

Ev elejen az egyik osztalytalytarsam, Máté elhívott moziba, de finoman visszautasították, mert osztalytarsak vagyunk (tehát így 9. elején nem lett volna bölcs dolog) és egyebkent sem tetszett. Rajta kívül elég joba lettem egy masik osztálytársammal, Dáviddal és az egyik barátnőm mindig mondja, hogy mennyire osszeillenenk... Tényleg nagyon birom, de van barátnője. Vagyis volt. Most nem tudom, mert kb. 3 hónappal ezelőtt elég lenezo volt a legtöbb lánnyal (velem nem), de erdekes modon soha nem beszelt a barátnőjéről és most meg teljesen máshogy viselkedik. Sokkal kedvesebb lett meg tobbet is viccelődik. Pl. Német előtt mindig leültem a helyére, mert odamentem beszélgetni a többiekhez és most o ült le az én helyemre. Vagy: Néztük a versenyeredmenyeket es odajött mellém es meglökte a vállam, én visszaloktem, utana o megint... Vagy: Messengeren beszéltünk es puszis smileyt küldött, tudom, hogy ez nem jelent semmit, de Nála ez fura, mert általában a röhögős fejen kivul nem ir mást.

Szoval nem tudom mit kéne gondolnom, mert masokkal egyáltalán nem igy viselkedik. De én nem akarok többet érezni iránta...csak ez nehez, mert eddig (kb. 6 eve) Dani tetszett (vagy minek számít?!) es o az első aki...aki nem Dani. Egyébként Mate es David eleg joban vannak, es máskor Mate rákérdezett, hogy tetszik-e Dávid. Máté pedig azt hiszi, hogy utalom, pedig nem, csak kínosan érzem magam vele. Ez az egesz nagyon kellemetlen...

Mit csinaljak? 15/L

Ui.: Bocsánat, hogy ilyen hosszu lett es a helyesírási hibákért, ékezetekert, telefonról írtam.



2016. márc. 14. 03:11
 1/5 A harmadik szem ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy, hogy jön az egészbe Máté? Miért kéne belevonni? Ha Dáviddal tetszetek egymásnak, akkor töltsetek több időt együtt, és még a végén lesz is valami. Ki az a Máté???
2016. márc. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál az elejèn egyik indoknak, hogy Mátèval osztálytársak vagytok, ès ezèrt nem találkozol vele, (tudom, hogy a másik az, hogy nem tetszik!) szerinted milyen èrzès lesz neki, ha Dáviddal meg most összejössz? Ebből rosszul jönnèl ki! Szerintem mind a kettővel legyèl jóban, legyetek így hárman összetartó barátok, ès egy vagy kèt èv múlva már biztosan eltudod dönteni, hogy Mátè vagy Dávid! Lehet, idő közben Mátè valamièrt jobban megtetszik majd, mint Dávid! Ezt az osztálytársas indokot szerintem ne mond többször! ;) Sok sikert, remèlem jól jönnek össze a dolgaid! :)
2016. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam: Matet visszautasitottam
2016. márc. 15. 01:43
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez az "osztalytarsak vagyunk" nem jo kifogas, de nem akartam megbantani es nekem is konnyebb volt, mert nem szeretek az erzeseimrol beszelni...egyebkent ha tetszett volna, akkor nem erdekelne, hogy az osztalytarsam, mert kb. napi 1 kozos orank van.

Daviddal fogalmam sincs, hogy mit kellene kezdenem

2016. márc. 15. 01:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bekamuznod az "osztálytárssal nem" indokot. Ha bejön Dávid, jöjj vele össze, és beszéld meg Mátéval, hogy igazából csak nem tetszik, de nem utálod. Bár elég gáz, hogy ez tönkrevághatja D és M barátságát, de ez már az ő dolguk.
2016. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!