Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Tegyem meg én az első lépést?

Figyelt kérdés
Eléggé kedvelem az egyik fiú osztálytársamat akit talán barátnak is nevezhetek. Sokan azt mondják, hogy bejövök neki. Sokat piszkál és mindig mosolyog rám. A maga stílusában kedves velem és segítőkész, keresi a társaságomat. Szeretek vele beszélgetni, nagyon jól elhülyülünk. Mikor kettesben lehetnénk( a héten egy nap estefele egy közös elfoglaltság után) ő mégis lelép,(pedig könyörög, hogy legyek ott) sose várja meg velem a buszt stb... Nem tudom eldönteni, hogy tetszek-e neki. Szerintetek hogyan deríthetném ki, hogy ne menjen rá a kapcsolatunk? Esetleg lépjek én? Nem tudom mit tegyek :/

2016. márc. 14. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
tedd meg igen
2016. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan? Mit tegyek?
2016. márc. 14. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

első lépésnek pl megkérhetnéd, hogy várja meg veled a buszt...

,-))

2016. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Egyszer már próbáltam, de nemet mondott. Egyszer pedig suli után megvárta velem... nem tudom.. megpróbálom, hátha :D

2016. márc. 14. 20:41
 5/9 SecretKeeper válasza:
Hívd el te is vhová,ahol kettesben tudtok lenni,figyeld meg jobban,hogy viszonyul hozzád,érdeklődést mutat-e a testbeszéde(érintés,hajbabrálás,egyenesen a szemedbe szokott-e nézni,ilyesmi).Kérdezz még nyugodtan,nem ismerem eléggé a sztorit. :)
2016. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy állsz ezzel a dologgal, de esetleg kezdeményezhetnéd, hogy bulizzatok egyet közösen (más barátokkal együtt). Ott megpróbálhatsz fizikailag közel kerülni hozzá, pl. a vállára dőlsz, ölébe ülsz, megfogod a kezét... ha viszonozza, akkor bejössz neki, ha nem, akkor később kimagyarázhatod azzal, hogy sokat ittál, nem is emlékszel... (persze nem kell sokat innod, mert tényleg túlságosan elveszítheted az önkontrollodat)

Én így, egy buli után jöttem össze a barátommal :) (igaz, ő kezdeményezett)

L

2016. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

20:43

hogy őszinte legyek nem tudom mit reagálna ha elhívnám valahova. mert mindig egymás vérét szívjuk és szerintem amint elhívnám levágná, hogy bejön. amit akarok is meg nem is. köztünk valahogy nem megszokott ez, de ettől függetlenül nyilván ha lépni akarok ezt is meg kell tenni. az a gond, hogy nincs túl sok önbizalmam...a külsőmet illetőleg.


20:44

Nem járunk valami sokat bulizni, viszont lehet elmegyünk inni és beszélgetni barátokkal...Lehet, hogy így többet megtudhatok.

2016. márc. 14. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez vicces, szinte pont így vagyok én is egy fiúval... Mint sorstársamnak, azt tanácsolnám, hogy mielőtt te lépsz, próbálj jeleket keresni... Pl: ha tetszel neki vakarja az arcát, harapdálja, piszkálja az ajkát, mert vér áramlik az arcába. Ezen kívűl látszólag nyugtalan a környezetedben, ha a szemedbe néz kitágul a pupillája, sokat nevet ha veled van, ha sétáltok felveszi a te lépéseid ritmusát, stb. Ezek kémiai jelek, amiket nem tud titkolni. Ha ezek egyeznek, biztos lehetsz a dolgodban. Sok sikert! Remélem tudtam segíteni! :-)
2016. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak rendes akar lenni. Nem szerelmes beléd (vagy nem akarja kimutatni), viszont jó barátja vagy ezért kedves és rendes veled. Lehet, hogy van valakije (bár erről szerintem tudnál). (ezesetben üdv a Friendzone-ban)

Vagy tényleg szerelmes és ahogy fentebb írtam nem akarja kimutatni ugyanazon okokból kifolyólag.

2016. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!