Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lánnyal...

Megismerkedtem egy lánnyal nem rég elhívtam talizni. Jövőhéten fogunk találkozni. Honnan tudhatom hogy én is bejövök neki? Illetve első randi vége fele csók? Nagyon tetszik és nem szeretném el szúrni. Kérlek csak komolyak írjanak kekeckedők ne!

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
figyi ha elmegy veled randira akkor valósznuleg nem azért mert gyűlöl... amugy meg csak légy önmagad beszélgessetek , ismerkedjetek hisz erről szól az első randi, esetleg hívd meg egy kávéra, sétáljatok, a búcsúzásnál érezni fogod és látni fogod rajta hogy vágyik e a csókra vagy sem :) sok sikert, hajrá és csak tökösen :D
2014. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiam...ha már elmegy veled egy randira, akkor valszeg tetszel neki. Azon parázz, hogy ne szúrd el. :D

A csókot meg nem kell megtervezni, majd ha érzed...:D

2014. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eleve ha igent mond a randira, akkor nem vagy neki ellenszenves. A többi jön magától, ha illetek egymáshoz.
2014. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha már elfogadta a meghívásod,akkor biztos,hogy nem vagy közömbös számára. Érezni fogod,ha neki is bejössz,úgy fog rád nézni vagy rád mosolyogni.Első randin még ne csókold meg,én azt nem ajánlanám. Adj neki két puszit,maximum megölelheted. Így ő is sokkal jobban fogja várni a következőt
2014. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van :)

És köszönöm a jó tanácsokat.

Azon leszek hogy ne szúrjam el.

És jól érezzük magunkat :)

Köszönöm

2014. jún. 2. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?:)
2014. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elmegy veled randizni, tehát tetszel neki. Ha sokat mosolyog, nevet, akkor biztos jól érzi magát veled. Szerintem érezni fogod, ha itt van a csók ideje. De az sem gond, ha az első randim nem csókolod meg, majd a másodikon. :) Add önmagadat!
2014. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ő 24 éves én 25 :P


Csak tényleg nagyon rendes és aranyos és nem szeretném elszúrni vele a dolgokat :)Ezért kértem ki a itt lévő emberek véleményét.

És nagyon szépen köszönöm a tanácsotokat :)

2014. jún. 2. 18:32
 9/10 A kérdező kommentje:

Talira vegyek neki valamit pl: egy száll rózsát?

Hova vigyem el őt?Tudtok valami szép helyet pesten?

2014. jún. 3. 08:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne vigyél neki semmit se. Max hívd megy kávéra/fagyira.
2014. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!