Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek akkor, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek akkor, ha egy lány jelekkel visszautasít, de én nem akarok letenni róla? ( nem kérek olyanokat, hogy felejtsd el stb. )

Figyelt kérdés
L/13 F/14

2016. márc. 15. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább :-P
2016. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes mondta max feljelent
2016. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Idióta vagy, de komolyan -.- Pont ezért tartok ott egy fiúnál, hogy hánynom kell ha meglátom, és legszívesebben feljelenteném a francba. Teeeljesen megutáltam, mert ő sem bírta felfogni, hogy a nem az nem. Ha te is ezt akarod akkor próbálkozz tovább, remélem a csajnak van egy segítőkész apja aki bemutatja a fejednek a falat :D Na jó, ezt nyilván nem mert még fiatal vagy és van időd normálisnak lenni, de hidd el, ha elutasított az a legrosszabb amit tehetsz, hogy zaklatod tovább. 16/L
2016. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz.

Volt egy haveromfiú), ugyebár lány vagyok, rám tapadt, egész nap írkált facen, hívogatott, lehívott a térre, az ölébe ültetett és amikor már majdnem le akart smárni ellöktem és mondtam, hogy nem, mi CSAK haverok vagyunk.

Hagyjon békén, másba vagyok szerelmes, ennek ellenére még mindig írkál facen, é próbálja azt a fiú lejáratni a szememben akibe bele vagyok zúgva, most szóltam annak a srácnak és azt mondta, hogy eleve elege van belőle, de amiért csesztet engem agyon fogja verni.

Ha egyszer én nem bírtam vele, akkor jönnek az ismerősök, haverok stb.

Nehogy te is így járj!

2016. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!