Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az exem mással van és nem bírja elviselni, hogy nekem új barátnőn lett?

Figyelt kérdés
Állandóan követ, kérdezget, nézeget.
2016. márc. 16. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszer én is ilyen helyzetben voltam. Szakításkor ő már másnap más fiú én meg csak az ex vagyok stb. Összejöttem egy lánnyal elkezdett szó szerint nyomozni utánam, hogy hol vagyok, mit csinálok. Anyumat felhívta mert nem voltam facen 2 órán keresztül. Én hülye meg nem változtattam meg a face jelszavamat és ő tudta és írt egy szakító levelet a barátnőmnek. Szerencsére sikerült kimagyarázni és a csajt is lerázni.
2016. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!