Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Neha ugy erzem, hogy a sracot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha ugy erzem, hogy a sracot akibe szerelmes vagyok, nem tudom elviselni az eletemben. Ez normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem azert nem tudom elviselni, mert elviselhetetlen. Nincsenek veszekedeseink, imad engem es en is ot, de neha ramjon ez az erzes es a hatam kozepere kivanom a kapcsolatunkat. Mikor megvolt az elso "majdnem csok", szinte elajultam, de 3 órával rá beütött az érzés, hogy "nem, nagyon nem ezt akarom". Az elso igazi csoknal is en csokoltam meg, mert szembe akartam nezni ezzel a "gatlassal", hiszen ha en csokolom meg akkor sajat akaratombol teszem, nem mondhatom hogy "nem is akartam" - utana tenyleg nem ereztem ezt az erzest.

Elozmeny roviden: a srac egyszer mar durvan szemet volt velem, es akkor elengedtem őt az eletembol. Lehet, hogy azert nem fekszik nekem ez a kapcsolat mert nem tudom visszafogadni?



2016. febr. 1. 02:20
 1/2 anonim ***** válasza:
hát én 1 csajt ak nem birok elviselni ha oan mint te:'D
2016. febr. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet h köze van a traumához.

De ha ilyeneket érzel akk mért jàrsz a szerencsétlen gyerekkel?

Ha észre veszi/ vette már a gátlásaidat akk te is meg ő is szenvedni fogtok

2016. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!