Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem bírom elviselni a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a barátnőm anyját! Hogy mondjam meg finoman barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Idegesítő, fontoskodó, hisztis, besavanyodott nő egyszerűen a jelenlétét nem bírom elviselni meg ahogy beszél az emberekkel a barátnőm apukája nagyon jó fej de hogy az apja is hogy bírja elviselni az nekem egy hatalmas kérdés, hogyan mondjam meg barátnőmnek hogy ne kelljen állandóan az anyjával találkoznom úgy hogy ne bántsam meg vele?

17/F


2015. dec. 4. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lány nagyon jóban van az anyukájával akkor nem tudom :3 Ha viszont annyira nem akkor szerintem meg fogja érteni, én nem haragudnék a pasimra ha nem bírná :333
2015. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a természete, akkor lehet, hogy a barátnőd se jön ki jól vele. Kérdezz rá esetleg finoman, hogy megvannak-e egymás mellett (mármint a barátnőd és az anyja), aztán meg mondd el a problémádat.
2015. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem birod elviselni akkor ne járj a nyakára!!!! (Vagy ö üldöz téged:-))?
2015. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát elég jóban vannak szinte mindent megbeszélnek és mindent elmond neki. És igen én kerülőm a látogatásokat a családjához csak hát állandóan hívnak hogy menjek hozzájuk én meg nem akarok bunkó lenni és nemet mondani mert kb. már 4-5 héttel előre szólnak hogy akkor menjek már el hozzájuk...
2015. dec. 4. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat...nem nagyon lehet ugy megmondani, hogy ne bantodjon meg :/


Mennyi ideje vagytok együtt? :))

2015. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elmondtam akkoriban az exnek, de nagyon megsértődött. Egy nagyon tönkre tud vágni egy kapcsolatot. A mostani páromnak még nem ismerem az anyját (3és fél éve vagyunk együtt). És így jó! ;)
2015. dec. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En sosem szerettem az embereket elitelni, velemenyezni (foleg nem a hatuk mogott), meg ha valoban ilyen is a termeszete.

Ameddig nem szol bele a kapcsolatotokba, szerintem ne beszelj a baratnoddel errol -akarmilyen is, de az anyja.

2016. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!