Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hol és hogy találkoztatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol és hogy találkoztatok a mostani/régebbi párotokkal?

Figyelt kérdés

Milyen körülmények között?

Jöhetnek hosszú sztorik :)



2016. márc. 16. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

régebbivel egy fesztiválon. ő jött oda hozzám azzal hogy hasonlítok egy régi egyetemista csoporttársára. aztán még aznap este megcsókolt :D a többi történelem.

a mostani az még csak alakulóban, de az vicces volt mert én vagyok a lány és egyszercsak odamentem hozzá és megcsókoltam. :D és eléggé felcsigáztam vele, pedig olyan kellemetlenül éreztem magam.

2016. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen bátor vagy :D

Ismerted már, vagy teljesen idegen volt? :)

2016. márc. 16. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

teljesen idegen volt. egy szórakozóhelyen történt. hát ittunk előtte barátokkal :D és megbátorodtam. és odamentem és megcsókoltam. és tetszett neki az egész szituáció mert utána megadta a számát is :D

2016. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két külön baráti társaságba jártunk, de a két halmaznak volt egy közös metszete. A párom ott mondta egy barátomnak, hogy tetszek neki. látásból ismertem, kérdezték, hogy nekem tetszik-e. Mondtam, hogy szép.( Az igazság az, hogy gyönyörű volt - és ma is az.) A következő hétvégén összehoztak minket egy olyan diszkóba, ahova mindkét társaság járt.

Azóta együtt vagyunk.

Ennek 31 éve.

2016. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én a volt barátnőmet itt gykn ismertem meg, egyszerűen írtam neki egy üzenetet :) bár egyszer abbamaradt a beszélgetés, majd véletlenül megint neki írtam (vagy akkor ő írt nekem, arra nem emlékszek) :D

jelenleg nincs barátnőm, van éppen valaki aki úgymond "jelölt", vele is itt beszélek :)

2016. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak :)
2016. márc. 16. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


nekem az első lány akivel jártam (röhögjetek nyugodtan), a Templomban volt ministráns társam:) 5 éve ismertük egymást, de soha nem voltunk olyan nagyon közeli baráti kapcsolatban, de bírtuk egymást így hát elhívtam randira:)

Viszonylag sokat találkoztunk, és végül 6 hónapig jártunk:)


2. Barátnőmet egy versmondón ismertem meg:D ő jött oda hozzám, mikor szünet volt, de már mikor a verset mondtam, egy helyen két szót felcseréltem, mert már akkor össze néztünk, első látásra szerelem volt:) elkezdtünk beszélgetni, és el is ment mind a durva 80 perc hamar:) aztán a végén még váltottunk pár szót majd, már más nap a sulijuk előtt vártam, és randit, randi követett:) nagyon megnehezíttette a dolgot hogy december volt, de még így is feltaláltuk magunkat:) ebből négy hónap lett (sajnos, mind a ketten túl sokat vállaltunk, és a végén a sok munka -pedig diákok vagyunk- szétválasztott minket)

A Következő lányt az Iskolai DÖK miatt ismertem meg, egyik gyűlésen olyan fáradt volt azt hittem elalszik..gyűlés után odamentem hozzá (amúgy ő is túl hajtotta magát), és elkezdtünk dumálni, és mindig figyeltem, vigyáztam rá, amiből egyre több beszélgetés lett:) Majd össze jöttünk:) ez csak 1,5 hónap volt... mint kiderült, szervezetten többen azt hazudták neki, hogy megcsalom, ő pedig kétségbe esésében szakított...mind a ketten bánjuk, de ez lehet még jó is volt..

Mert hogy megismerkedtem nem sokkal később, a mostani barátnőmmel:) Osztálytársak vagyunk gimiben:) Mikor kiderült kit hova vettek fel, el kezdtünk csoportokat csinálni neten, és később privátban is elkezdtünk dumálni:) aztán egyszer találkoztunk, mert hogy miért nem...órákat voltunk együtt..és legközelebb már randira hívtam el:) mind kettőknek bejött a másik, így hát öröm volt, és már 9 hónapja tart:) Nagyon boldogok vagyunk azóta is:)

16/f

2016. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!