Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másfél éve szingli vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szingli vagyok és attól félek, hogy már az is maradok örökre. Hol ismerkedjek, Ti hol találkoztatok a jelenlegi párotokkal? 21/L

Figyelt kérdés
Utoljára 2013ban csókolóztam, azóta nem is randiztam. Akik akarnak tőlem valamit kiderül róluk, hogy nem elég okosak, nincs humoruk, vagy teljesen mást várnak egy kapcsolattól.
2015. máj. 27. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Bizony, örökre így maradsz!
2015. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Pánikroham indul, 3, 2, 1...
2015. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3
2015. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, másfél év igazán nem sok. Két kapcsolat között sok idő is eltelhet, nincs ezzel semmi gond.

Legyél nyitott, élj aktív életet, ismerkedj az emberekkel. Én a párom az exem révén ismertem meg, de például volt olyan barátom, akivel egy balatoni nyaraláson találkoztunk (odajött hozzám tüzet kérni) és kiderült, hogy egyébként nagyon közel is lakik hozzám. Oké, nem ő lett a férjem, de egy jó ismerkedési példa.

2015. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
nincs kedved dumcsizni? eléggé őőő egyedül érzem magam éppen 25/f
2015. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit az igényeken kellene formálni. Hibája mindenkinek van, de ha rögtön kiszórod őket, igen hamar magad maradsz.
2015. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Ti hol találkoztatok a jelenlegi párotokkal?"


Nem (csak a) jelenlegi:

1. iskolaváltáskor ő lett az új haverom

2. feladtam egy hirdetést egy szerepre

3. ugyanitt egy másik kolléga

4. társkereső weboldal

5. szintén hirdetés, csak most zenészkereső

6. webes fórum

7. facebookon egy régi zenész ismerős rámírt


Lehet találni komoly embereket... és nem kell ehhez bulizni se járni ;) 21 évesen még nagyon az elején vagy...

2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én próbálkozom mindenhol, ahol lehet, de a kinézetem miatt még 28 évesen sem volt egy randim sem, mert minden lány elutasított.
2015. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
írjál nekem is
2015. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
mondjátok neki,hogy küldjön képet a testérűl
2015. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!