Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokat irogatunk, es nagxyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elizabeth swan turne kérdése:

Sokat irogatunk, es nagxyon tetszik de van koztunk 4ev es felek a csókolózástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok 13 ő 17..... Kerlek értelmes válaszokat irjatok.

Még az is kérdésem Hogyann kell jól csókolni?



2016. márc. 17. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hé, hé, hé... A szüleid tudják, hogy ilyen közel kerültél neten egy 17 éves sráchoz???

Nem kötekedésből, de ez nagyon veszélyes!

A csókos kérdést pedig feltették már:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

Ha tudok segíteni, mert szerelemnek érzed, írj rám.

Sok sikert és vigyázz magadra.

14/f

2016. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy aggodsz de tudják hisz a család kozeli ismerosenek a fia...a sokat irogatast ugy ertem hogy ott többet irunk mint eloben van alkalmunk beszelni...de kosz hogy aggodtál..
2016. márc. 17. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából leirni hogy kell. Érezni fogod hogy kell.:) Egyebkent szerintem abban semmi gaz nincs ha ezt elmondod neki, plane ha megerto:)
2016. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!