Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám jobban megismerni...

Hogy tudnám jobban megismerni önmagamat?

Figyelt kérdés

Mire is vagyok igazán képes,miben is vagyok igazán jó,mihez értek stb...? annyira nem is ismerem magam nem tudom mi lenne jó nekem úgy érzem céltalan az életem,valamit kezdeni akarok magammal.

Lelomboz hogy csak vagyunk élünk és meg halunk én élni szeretnék úgy ahogy szeretek csak nem tudom még hogy csináljam a dolgokat


2015. jún. 17. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiu vagy lány? Nincs párod? Beszélgess vele erről. Ha van valakid, ő kell ,hogy legyen az akiért élsz,miatta kell tenned kindent,természetesen kölcsönösen.aki keresi a boldogságot 90%ban nem találja meg.orulj a kis dolgoknak,lasd meg a szepet a mindennapokban! Fel a fejjel! Merj beszelgetni errol
2015. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fiu és 25

Köszi :)

2015. jún. 18. 00:06
 3/5 anonim válasza:
Csajozz, d#gni mindenki szeret :D
2015. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hehe az is igaz :D
2015. jún. 18. 02:11
 5/5 anonim válasza:
Mi vált ki ilyen dolgokat egy 25 eves fiubol? Nincs támaszod? Keress egy barátnőt, bár a mai világban nehéz normálisat,de hajrá..fel a fejjel
2015. jún. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!