Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Érdemes még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Érdemes még futnom egyáltalán utána?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves lány vagyok a (volt) barátom is velem egykorú, kedden szakított velem FACEBOKON...(mert hogy ő már nem szeret engem) másfél év után, viszont én mondtam, hogy jöjjön át és személyesen mondja ezt meg.. átjött.. könnyes volt szeme.. megcsókolt, nem merte azt mondani a szemembe hogy VÉGE.. átjött hozzánk, lefeküdtünk egymással 2x is.. eszméletlen jó volt... ölelt szorosan csókolt.. puszilgatott éreztem hogy SZERET!!! egészen estig nálam volt, aztán este facen bunkozott, aztán másnap élőbe megint ugyanúgy minden happy volt, aztán jött a szerda este, azt írta hogy ő már egy jó ideje nem érzi irántam azt amit kéne, és nem akarja folytatni eddig csak azért volt velem, hogy ne törjön össze.. oké !!!

Másnap edzőteremben összefutottunk.. könnyezett a szeme, láttam hogy össze van zavarodva.. és ott rohadtul nem mondta ki azt hogy vége vagy bármi..

nem tudom mi van, de annyit tudok, hogy nem birom nélküle. SZERETEM, de nem fogok megalázkodni előtte....

nem tudom mi van..


2016. márc. 19. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Már megalázkodtál előtte azzal, hogy ezek ellenére még lefeküdtél vele....

Ez egy hülyegyerek nem látod? Normális vagy, hogy hagyod,hogy játszon veled? Hát mit művel ez? Nem férfi.

2016. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!