Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor érdemes számítógépet...

Mikor érdemes számítógépet vásárolni? Ünnepekkor több a kedvezmény, vagy inkább utána? Esetleg a készlet feltöltődik egy hónapon belül, ha most elkapkodják?

Figyelt kérdés
A pcx.hu-ra gondolok, most elég sok termékből hiány van. Ha januárban vagy februárban vásárolok inkább, kijöhetek jobban választék és árak terén? (Nem jóslatot kérek, csak becslést.)

2015. nov. 27. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

mondjuk pont ma van/volt fekete péntek, az emagon a VGA például 80k-ról 60-ra van leakciózva. 2 óra alatt elkelt mind!


De Black Friday/Boxing Day. Ekkor vannak nagy kedvezmények

2015. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudom és értem, de a kérdés inkább az, hogy decemberben vagy januárban érdemesebb vásárolni? Esetleg mindegy?
2015. nov. 27. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Amint megvan rá a pénzed, vedd meg, ami kell. Nem kell ezen ennyit rugózni. Ahogy telik az idő, úgy avulnak elfele a jelenlegi cuccok, illetve a dollár is egy ideje folyamatosan erősödik, ezért egyre drágábbak itthon is a termékek.
2015. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én még most venném. Januárban visszaküldenek egy csomó már kibontott, de felesleges, nem tetsző, netán hibás, így javított cuccot, aztán azokat újra eladják. Most nagyobb eséllyel kapsz zsírújat.
2015. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nem ilyen szar a forint, és nem ilyen erős a dollár.
2015. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!