Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitseg, szeretem egyaltalan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg, szeretem egyaltalan?

Figyelt kérdés
Egesz eletemben arra vagytam hogy legyen egy parkapcsolatom (tudom hogy gyerekes, de igy van😔) Fel eve lett baratom, es nagyon boldog vagyok vele, de sokszor ugy erzem, csak az boldogit hogy van baratom. Nem tartom tokeletesnek, tudom hogy lehetne sokkal jobb ember is az eletemben, es sokszor megpillantok valakit es ugy erzem, vele szivesebben lennek. Neha meg picit szegyellem is, es ez egyaltalan nem normalis. Ha a jovomre gondolok, siman el tudom kepzelni massal is, de szakitani nem akarok vele. Felek, csak azert van mert nem szeretnek egyedul maradni. Viszont az o erdekeit altalaban elorebb helyezem a sajatomnal, es odafigyelek az erzeseire, meg arra hogy boldog legyen, fontos nekem. Ha osszeveszunk nagyon kivagyok, egyszer szakitottunk mar es akkor nagyon osszetortem.
2016. márc. 19. 11:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyebkent 16/L
2016. márc. 19. 11:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Az eleje alapjan nem de a vege meg olyan szerelmes ugyhogy a franc se tudja
2016. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Annyira ossze vagyok zavarodva
2016. márc. 19. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!