Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az h együtt voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h együtt voltam egy fiuval terhes vagyok töle de egyáltalán ne szeretem még van h idegesit is mikor meglátom szüleim szerint együtt kell h legyek vele mert a gyerek apja mit tegyek?

Figyelt kérdés
magamra eröltessem ezt a kapcsolatot babámba tekintve de nem szeretem egyáltalán szakitottam is vele mert nem bizom benne sokat hazudott de ő nagyon szeret engem és akarja a babát
2015. nov. 11. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért van az, hogy lefeküdtél egy fiúval, akit egyáltalán nem szeretsz? Miért van az, hogy nem védekeztek, ha nem akartok babát? Kérdésere a válasz: nem kötelező vele párkapcsolatban maradnod.
2015. nov. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de szerettem a fiut védekeztünk de késet a menstruáciom vettem tesztet pozitiv lett abortuszt nem akartam mert nem vagyok gyilkos
2015. nov. 11. 22:03
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Üdv a felnőttek között. Nagylány lettél viselkedj is úgy. Vállalj felelősséget a gyermekedért, ha nem kell az apja akkor is meg kellene próbálni, hátha.
2015. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Az első válaszoló pont megírta amit akartam írni. Az egészben ott kezdődik az első gond, hogy miért estél teherbe olyantól akit nem szeretsz? A gyerek miatt meg lesz hozzá közöd, nem kell vele lenni, de közös a gyerek szóval vannak jogai neki is csak úgy mint neked.
2015. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot!
2015. nov. 11. 22:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell vele együtt maradnod.
2015. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ugy látszik nem láttad az első válaszolo után leirtam h szerettem a fiut és nem akartam terheslenni védekeztünk figyeltünk mindig igy alakult
2015. nov. 11. 22:07
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Pihentesd a kapcsolatot, koncentrálj a babára! Aztán majd kiderül... Tényleg fontos-e neki a baba, tényleg fontos vagy-e neki... Úgy sejtem, nagyon fiatalok vagytok, hátha felnőtök, mire megszületik a pici, aztán újragondoljátok a dolgokat.
2015. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

Miért kell alkalmi szexnél óvszer használatról lemondani??

[link]


Ha így jártál, szerintem az sem elítélendő, tovább kell menni pozitívan, de ha már a gyerek apja nem jön be, akkor a legalább a gyereket kötelességet szeretned. Pár év múlva lehet, hogy találni fogsz olyan Komoly, Érett srácot, aki az Értékeket veszi benned észre és jobban Megbecsül. Ezeknek a fontosságáról a szüleid egyáltalán nem beszéltek eddig? Tanulj belőle és legalább van mit átadnod gyermekednek.

2015. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Nem értem mitôl lennél gyilkos, de tudom nem érthetek hozzá de amúgy a te tested te föntöd el mi legyen csak azt is vedd figyelembe, hogy annak azt a gyereket etetni ruháztatni kell és ha nem álsz úgy anyagilag hogy ebbôl a legjobbat add meg a gyereknek akkor szerintem nem kéne megtartani.
2015. nov. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!