Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért játszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel, ha találkozunk rengeteget ölelgetjük egymást, összebújunk és látványosan nem csak haverságból.

Folyton simogat és szívesen veszi, amikor én simogatom.

Viszont amikor olyan helyzetbe kerülünk, hogy végre megcsókolhatnám, elhúzódik tőlem. Pedig biztos vagyok benne, hogy szeret.



2016. márc. 19. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor beszèld meg vele hogy mit érez irántad
2016. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél és nem áll erre készen. Ne mond hogy csak játszik veled mert ez egyáltalán nem biztos.

Beszéld meg vele a dolgot.

2016. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább arról van szó, hogy nem áll készen erre és megijed ilyenkor:)
2016. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak korainak tartja a csókot. Ez persze függ attól hogy mióta vagytok közeli viszonyban. Nem akarok pesszimista lenni,de honnan veszed hogy szeret?Mitől olyan biztos ez? hát mindenképp beszélj vele erről.
2016. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem majd eljön a pillanat ha ő is készen áll, de ha szered akkor szorosan öleld magadhoz ha ketten vagytok, fogd meg az egyik kezét, a másik kezeddel szépen Fordítsd oda magad felé az arcát, ha elhúzza a fejét akkor mond hogy súgni akartál neki valamit, ne legyen kínos csend, ha mered akkor tényleg súgd a fülébe hogy szereted.
2016. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!