Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön az osztálytársam. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nehéz leírni mit érzek, de a lényeg az, hogy nem vagyok szerelmes és nem is szeretnék járni a lánnyal. Azonban valamiért nagyon vonzódom hozzá. De úgy, hogy szerintem nagyon szép a mosolya és ha megölel, nagyon jó érzés fog el. Nem tudom mit tegyek. Úgy érzem, hogy lehetséges, hogy én is bejövök neki, mert nagyon sokat szoktunk szemezni. De eddig még nem nagyon szólítottam le, mert ugye nem nagyon tudom mit akarok. Nemsokára lesz osztálykirándulás ahol ha esetleg lenne köztünk valami, az enyhítene a hozzá való vonzódásomon? Hogyan bizonyosodjak meg arról, hogy ő sem közömbös irántam, illetve mit kéne tennem ebben a szituációban. Mivel ha esetleg ő tényleg szeretne valami komolyat, nem szeretném kihasználni. Mert valahogy mégis fontos nekem. Nem értem magam, még sose volt velem ilyen. Lehetséges, hogy csak kívánom?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és a hasznos tanácsokat. 17/f



2016. márc. 19. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene bármi különöset tenned?
2016. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán valahol a "tetszik" és "szerelem" között helyezkedik el számomra és tudom, hogy ennél nem lesz több.
2016. márc. 19. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd azt,hogy tudod,hogy nem lesz semmi több,mert nem tudhatod.Most azt hiszed jobban nem tetszhet,de ne légy ebben olyan biztos,nem tudhatod mit hoz az élet... ;)

És amúgy ha azt gondolod,hogy soha nem lennél belé szerelmes,akkor meg mi a kérdésed?Nem is akarsz vele járni,nem is akarsz tőle semmit,akkor meg mit kéne tenned?Semmit.Ha nem akarsz vele kapcsolatot kialakítani,csak bejön,akkor ne is lépj semmit.Aztán majd csak elmúlik..vagy még jobban belé szeretsz és úgy érzed,hogy szeretnél vele lenni...na akkor már lehet lépned.Addig viszont ne hülyítsd szegényt,mert azt hiszi van mit reménykednie,aztán meg rájön,hogy "ja hoppá,nem is akar tőlem semmit"..addig,amíg nem vagy biztos magadban és az érzéseidben,addig ne hitetgesd szegényt.

2016. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak érzed, hogy szerelmes vagy belé vagy csak szexre kell, csak nem szeretnéd kihasználni
2016. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zeusz105 válasza:

Alap szabály! Osztálytárssal, soha semmikor és semmilyen körülmények között ne. Ha van egy kis szíved és lelked, akkor nem kezdesz vele.

Most gondolj bele, összejöttök, majd szét mentek valamiért. Mindkettőtöknek kellemetlen lesz a másik közelsége.

És általában a lányoknak még rosszabb, főleg, ha igazán megszeretett. SZÓVAL NEVER SAY YES!

2016. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zeusz105 válasza:
Azért lesz kellemetlen, mert ki tudja, hogy hány évig lennétek még osztálytársak, és valaki lelkileg abba nagyon belecsuklana. Nem szabad!
2016. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert alapszabály, hogy ha összejössz valakivel, azon gondolkozol máris, mi lesz szakítás után. Így tényleg felesleges bárkivel kezdeni.

Egyébként csak intelligencia kérdése, hogy szakítás után hogyan kezelik egymás társaságát az emberek. A tapasztalat azt bizonyítja, hogy szakítás után két ember jól kijöhet, akár egy osztályba is járhat.

2016. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem tudom irányítani az érzéseimet. :( Ez esetben, hogyqn lendüljek túl rajta? Mindennap látom ezért nem tudom elfelejteni.
2016. márc. 20. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:
De jól gondold meg, tényleg nem szeretnél tőle semmit? Ki tudja, talán ő neki is tetszel és arra vár, hogy lépj. Milyen a személyisége? És milyen a viszonyotok? Mert ezeket nem említetted.
2016. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon igaza van a 7-es válaszolónak!!Csak hozzáállás és intelligencia kérdése az,hogy hogyan kezelik a szakítás után a kapcsolatukat...véleményem szerint maradhatnak barátok. :)

És kérdező,sztem ne add fel ilyen könnyen...igaz,azt mondtad nem szeretnél tőle sok mindent,de azért ennyi miatt ne mondj le róla,mert,hogy osztálytársak vagytok :D Várd ki mi lesz belőle.

2016. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!