Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első randin hová érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hová érdemes vinni egy lányt?

Figyelt kérdés
Gondoltam egy kis étterem vagyis inkább cukrászdának mondanám. Utána egy séta. Ez így jó? :D(sosem volt még barátnőm). Oh és még valami legyek közvetlen tehát merjem simogatni vagy ilyesmi?

2016. márc. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én első randin legszivesebben csak sétálni menni nem kajálni.+Utálom a cukrászdákat

Hát szerintem legyél közvetlen max ha nem tetszik neki fogd vissza magad

2016. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a cukrászda utána séta nagyon jó ötlet.

Mindenképpen te fizess(A mai világban már nem egyértelmű).

Ne vegyél neki virágot, cinkes lesz elrakni, meg cipelni neki stb.

Inkább valami bon-bont ajánlok.

Az ajtóban engedd előre, a széket húzd ki és tessékeld az asztalhoz.

Sétálni valami tóhoz vidd ha lehet, ne a koszos városba, vagy a sáros erdő szélre(Engem pl hívott oda fiú sétálni, gáz volt.)

Légy magabiztos, gondold át miket mondasz, mit csinálsz.

Így minden jól fog elsülni. :)

/L

2016. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te menj elore ismeretlen helyeken a ferfinak illik elol menni* es a bonbon se muszaj de amugy az elozo komment jo 17/F
2016. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat remélem jól fogja érezni magát:)
2016. márc. 20. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:

este, naplemente :) fedezz fel a környéken jó helyeket

egyébként egy szál vörös rózsa, ne ess túlzásokba (bár attól függ, milyen a leányzó, lehet hogy bírja a nyálas dolgokat :D)

2016. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ah kinem állhatja a nyálas fiúkat:D
2016. márc. 20. 17:05
 7/7 anonim válasza:
A séta jó ötlet. Meg a cukrászda is. Szerintem először menjetek sétálni, utána enni. Lehetsz közvetlen, de szerintem ne nagyon simogasd egy első randin...nem hinném, hogy díjazná.... ;)
2016. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!