Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az ilyet tovább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az ilyet tovább vinni, vagy hagyjam ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az utolsó 2-3 próbálkozásomkor lányoknál, történt meg ugyanaz. Amikor veszem a bátorságot, hogy elkezdjek velük beszélgetni, és végre megszólítom őket, felveszem velük a kapcsolatot, pofára esek. Elkezdek velük beszélgetni, és mindegyik csak válaszol ha kérdezek, de azon kívül se vissza nem kérdez, se nem érdeklődik, csak kialakul az "interjú". Ezután még szoktam velük kicsit beszélgetni, de úgy érzem felesleges. Ha az elejétől nincsen meg az érdeklődés, akkor felesleges tovább beszélnem velük. Nagyon zavaró, hogy tényleg veszem a bátorságot, végre ráírok, erre csak simán válaszolgat, néha még gúnyosan is. Ezeket érdemes tovább vinni, hát ha kisül valami belőlük, vagy az első ilyen beszélgetés után hagyjam a fenébe? Másrészt, velem van a baj? Nem vagyok elég érdekes? Pedig úgy érzem sok mindenről tudok beszélni, és még a humorom is "fejlődött" mostanság. Nem értem... 17/f

2016. febr. 7. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mind a harom hasonlóan viselkedik veled, akkor vagy osszebeszeltek :D vagy te hozol fel nagyon rossz témákat. Mikről szoktal kérdezni?
2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hmmm... Érdeklődök irántuk, kérdezek felőlük, mit szeretnek, mit nem... stb...
2016. febr. 7. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tunik rossznak :/ lehet hogy közben rontasz valamit :/
2016. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!