Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, össze akarok vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, össze akarok vele jönni, de nem tudom, hogy hogyan. Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok és szerelmes vagyok egy többek szerint is biszex fiúba...Még csak 4-szer találkoztunk de szerintem is biszex, nekem a 7. érzékem az ember kiismerése, mélyebb megismerése.Egy jó (lány) barátom tudja, hogy biszex vagyok és mivel neki évfolyamtársa Ő jobban ismeri, mint én és segít nekem...És vannak olyan dolgok ami miatt én is azt hiszem, hogy biszex...

1.4-en barátok elmentünk táncházba, az egyik csaj lehívta de mondta, hogy nem jön, mert StarTrek-et néz, elköszöntünk a telefonba,Én utoljára, amikor meghallotta a hangom, mondta, hogy talán eljön és 5 perc múlva ott volt...

2.1 hónappal később lehívtam táncházba, de a zenekar 2 órát késett, mondtam neki, hogy menyünk el a Fő utcára a vásárba, mondta, hogy menjünk a másik irányba előbb, mert olyan jó ott sétálni és szép...Utána amikor jöttünk visszafelé arról az útról, akkor elkezdte mesélni, hogy: ,,Néha zakkant vagyok,de el kell fogadni.." meg hogy: ,,Néha több,néha kevesebb hormont akarok,mert aranyközépút ugyebár nincs..."

3.Elhívtam moziba, hogy nézzük meg a StarWarst, mert ő imádja... a végénél mondta, hogy másodszorra jobban tetszett neki... én meg mondtam, hogy: Mondhattad volna, hogy már láttad, nem kellett volna eljönnöd akkor..., de nem szólt semmit, csak eljött...

4.Mozi után amikor hazakísért, akkor is a hormonokról beszélt (Az évfolyamtársába amikor szerelmes volt, vele is így kezdte, hogy amikor hazakísérte, ilyeneket mondott) és amikor hazaértem azt is megkérdezte, hogy hányadikon lakok, meg melyik ajtó...)

5.A haza felé vezető út felénél mesélt a csajokról, és hogy az évfolyamtársa nem akart vele járni (én ezt pontosan tudtam, hogy miért) és ő kérdezte, hogy szerintem miért... én meg elmondtam, hogy mert fiatalabb vagy nála (1 hónappal :D) és meleg vagy... erre a reakciója az volt, hogy: ,,Szerinted annak nézek ki?" erre én: ,,Nem" akkor kicsit megnyugodott (mert igazából nem néz ki melegnek, csak úgy viselkedik) és utána megkérdezte tőlem,hogy én meleg/biszex vagyok-e amit az ember akkor kérdez meg általába,ha érdekli, mert mondjuk ő is az... én meg azt mondtam, hogy nem...


És itt jön a kérdés, hogy elmondjam neki, hogy biszex vagyok és szerelmes vagyok belé, vagy ne? egyébként olvasgattam ilyet, hogy melegség okai, és ott volt az apa hiánya, és a születésekor már elváltak a szülei,tehát...

És egyébkén nagyon összeillünk, akit érdekel küldök képet priviben... Mit tegyek,mert legközelebb szilveszter/újévkor találkozunk, akkor is moziba megyünk és olyan filmet néztem ki, amit ő imádni fog (kémek hídja)



2015. dec. 28. 16:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Egyébként a fiú (Noel) 16

Én (Kristóf) 13

2015. dec. 28. 16:06
 2/10 Zedricht ***** válasza:

Edes istenem.. 13 eves fiu letedre egy 16 eves fiu tetszik?

Egyebkent van egy kerdesem, nem bantasbol, de ezt regota meg akartam kerdezni.

Ha pl egy fiu biszex, akkor miert nem lanyokkal alakit inkabb kapcsolatot? Ha meg biszex akkor inkabb meleg nem? Mert hat valamiert atpartolt.

2015. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia az őszinzeségbe még senki sem halt bele. Semmit sem veszthetsz túl rövid az élet ahhoz hogy túlgondoljuk a dolgokat állj oda és mondd meg. Ha nem teszed sose tudod meg és később megbánod. Ha szeretnél beszélgetni írj priviben. 17/l
2015. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem is mond meg neki, ilyen célozgatások után nagyon sanszos, hogy ő is biszex vagy meleg.
2015. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Én évekig csak lányokba voltam szerelmes/jártam velük és ő az első fiú akibe télleg szerelmes vagyok és nem csak tetszik...

2. és 3. én is így gondolom, akkor elmondom neki...

2015. dec. 29. 14:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Most beszélgettem azzal barátommal,aki tudja h bi vok és azt mondta: Ne bízd el annyira magad, mert ő is mediterrán mint én (csaj: olasz pasi:spanyol) és ők elég közvetlenek és lehet h ink várnod kéne még... már mi se járunk,de mégis nagyon kedves és közvetlen velem is és még fiúval nem volt dolga (sztem egyébként azért,mert nem talált olyat aki bi/meleg) és jobban járnál sztem ha nem mondanád el neki, hagyd h még adjon jeleket/mondja el..." Most nem tudom h mit csináljak... mert írtam neki sms-t: ,,Szia,légyszi ha legközelebb találkozunk mond hogy mondjak el valamit,mert nem igazán volt erőm elmondani..." és az a legkozelebb újévkor lesz... akkor most mit mondjak neki, mert lehet h igaza van és várni kéne, de előbb/utóbb el kell neki mondanom...lehet akk most nem mondom el,de akk mit mondjak?
2015. dec. 29. 18:33
 7/10 anonim válasza:

ha azt mondta, hogy még ne, akkor szerintem se. Ő jobban ismeri mint mi.

Próbáld kipuhatolózni, hogy hogyan viszonyul a biszexekhez/melegekhez. Mondjuk csak annyival, hogy "jajj múltkor láttam a tv-ben egy melegfelvonulást. Én teljes mértékben támogatom, hogy küzdenek a jogaikért és nem értem azokat az embereket, akik undorítónak találják ezt. Te hogy vagy vele?"

És szilveszterkor meg mondjuk mesélj el egy vicces sztorit kiskorodból, ami eszedbe jutott a Star Wars-ról még múltkor.

2015. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2015. dec. 31. 07:56
 9/10 anonim válasza:
Szerintem mondd el nyugodtan, nagyon nem veszíthetsz semmit..a leírtak alapján lehet tetszel neki, ha pedig mégis kiderülne hogy nem meleg/bi akkorsem segít az idő, hogy nem mondod el mert neked ugyanúgy tetszeni fog és csak ezen fogsz rágódni.
2015. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, ma is róla álmodtam, hogy millenen ha elmondanám, és mi lenne ha nem...de szerintem egy kicsit, max 1 hónapot várok és utána elmondom....
2015. dec. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!