Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Talán valami rosszat csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yuutanori kérdése:

Talán valami rosszat csináltam?

Figyelt kérdés
Egy fiú egy ideje velem szemezett. Aztán én bejelöltem egy idő után, majd rá is írtam. Másnapra találkozót szerveztünk. Nagyon jól éreztük magunkat és láttam rajta hogy nagyon jól érezte magát velem. De megkérdeztem tőle hogy másnap lehetne e még egy találkozó, mert utána egy hét szünet lesz a suliba. Ő azt mondta hogy szünetet kéne tartani. Aztán elterelte a beszélgetésünket... De rá kérdeztem, hogy jól érezte-e magát velem. Erre csak annyit mondott, hogy "mondhatnék nemet?" Most ezt nem értem. Most valamit elrontottam vagy mi? Tanácsot szeretnék.

2016. márc. 22. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

"Aztán én bejelöltem egy idő után, majd rá is írtam. Másnapra találkozót szerveztünk. "

Ennél könnyebben már nem is adhattad volna magad. Ez nekem pl. nem szimpatikus.

2016. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!