Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás volt? Nem csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás volt? Nem csináltam egyértelműen rosszat, mégis bűntudatom van

Figyelt kérdés

Párommal nagy távolság van köztünk, ő több száz km-re dolgozik, én most kezdtem az egyetemet.


Egy felsőbbéves srác elkérte a telefonszámom, nagyon jófej volt, barátságos, gondoltam miért ne, létezik barátság nő és férfi között, hátha kialakul valami. Páromnak is elmondtam ezt, meg azt is hogy találkozni fogunk, de csak beszélgetni szeretnék valakivel, akit ugyanaz érdekel, mint engem - nem örült, de azt válaszolta bízik bennem.


Túlságosan randi szagú volt az egész. Kávéztunk, sétáltunk a főutcán, felmentünk egy kilátóhoz. Nagyon jót dumáltunk, vonzó, intelligens, fizetett és hazakísért úriember módjára, romantikus volt az egész. Mikor fent voltunk a kilátóban, egy pillanatra olyan "csók előtti" hangulat volt, ha tudjátok milyen az... gyorsan elkezdtem valami totál nem romantikus témát, szóval nem történt semmi


Összezavarodtam, de nagyon... Párom kérdezte, mi volt, elmeséltem merre jártunk és hogy jól éreztük magunkat, bővebben nem beszéltünk róla, neki több mesélni valója volt a napjáról és nagyon mondani akarta.


Tanácsot szeretnék, hogy mit csináljak. Esküszöm, nem volt rossz szándékom ezzel, de bűntudatom van.


20/L


2016. febr. 15. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mélyen belül te új életet kezdtél.
2016. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne folytasd... a srác úgyis többet akar, nem barátságot, neked meg nem lesz bűntudatod.
2016. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés: hány veled egynemű barátod vitt téged kilátóba, miután kifizette a fogyasztásodat? Na ugye... ne erőltesd ezt a barátság témát, ez a fiú nem lenne veled egy percig sem, ha nem lennél csinos. Márpedig az ilyet nem barátnak hívjuk.
2016. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy vonzódsz ehhez a sráchoz. Valószínű, ha nem vonzódnál, észre sem vettél volna ilyen csókhangulatot.:) Dönteni kell
2016. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

megmondhatod a barátodnak, hogy kiderült, a másik többet akar. ha annyira nyomja a szíved.


benned megmozgatott valamit a srác?

2016. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt megcsalás, de az lesz belőle, ha még találkozgatsz vele.
2016. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a párod, ne találkozz többet a sráccal, ilyen egyszerű. Ha a párod rákérdez, elmondhatod, hogy nem tűnt túl barátkozónak, így inkább elkerülöd. Magadtól nem kell pörögni rajta, elvégre nem történt semmi, plusz a párod tudott a taliról.

Ha meg azt érzed, hogy bejön a srác, többet akarnál, na akkor viszont gond van, és érdemes elgondolkodnod, hogy mit is szeretnél a továbbiakban... Mert ugye a kettő együtt nem megy. Barátság itt tuti nem lesz.

2016. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

"Van férfi és nő közt barátság". :D Igen, persze...:)

Le fog qrni a csákó, ha folytatod. Az tény, ha nekem ilyet közölne a barátnőm, hogy mással talizik kettesben, rögtön mehetne a levesbe, mivel valószínűleg valami hiányérzete rámadhatott a kapcsolatunkkal kapcsolatosan.

2016. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát igen, egy barát tudom hogy nem igazán csinál ilyet, és többször megjegyezte hogy nagyon csinosnak és szépnek talál, utalásokat tett arra hogy jó az alakom, tetszik neki a hajam...


Sajnos vonzónak találtam, és lehet, hogy valamit megmozgatott bennem, ahogy valaki fogalmazott. Sajnos a párom nagyon más, mint én, rajongok a költészetért, kultúráért, nyelvekért, régi filmekért, és annyira jól esett ezekről beszélGETni, nem csak beszélni... mert hiába próbálok a párommal bármiféle diskurzust kezdeményezni, neki nincs ezekről véleménye, nem tud hozzászólni, nem érdekli.


De szeretem őt, ő másban jó. Nem tudom, mit csináljak. Lehet egy ideig nem kellene találkoznunk, csak sajnos az egyetemen nem tudom elkerülni, és kínos lesz, attól tartok.

2016. febr. 15. 22:35
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért szomorú vagyok... én tényleg hiszem, hogy van férfi és nő között barátság. Nem vert át természetesen, de mégis kicsit "átverve" érzem magam, nem szerettem volna senkit sem kellemetlen helyzetbe hozni :( Én tényleg csak beszélgetni szerettem volna :(
2016. febr. 15. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!