Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Olyan idegesítő...

Mit csináljak? Olyan idegesítő a barátnőm, pedig nem csináltam semmi rosszat.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már barátok vagyunk már majdnem 4 éve. Még régebben, amikor exemmel együtt voltam, azt gondolta, elhanyagolom, pedig szerintem nem úgy viselkedtem, mindig megpróbáltam vele is annyi időt eltölteni, mint exemmel. (Mindhárman egy suliba jártunk). Már akkor is idegesített, és most is... Már vége a giminek, de nemrég újra lett barátom. Ugyanúgy hetente 1x vagy kéthetente 1x találkozunk, ahogy kijön, szóval a találkozások száma nem változott, max annyi, hogy van kiről beszélnem (igyekszem nem túlzásba vinni) és nem érek már rá egész nap Facebook-ozni és vele beszélni. Észrevettem én is, hogy kevesebbet beszélünk, de nem azért, mert én nem írok neki vissza, hanem mert egyszerűen kevesebbet írunk egymásnak. Ha beszélünk, az se olyan jó kedvű beszélgetés már. Ha kiejtem a barátom nevét, max egy mosolygós szmájlit küld. Én próbálkozom, most is szerveztem egy barátos ivást, ahol ott lesz a barátom is meg a barátnőm is meg még többen, de neki ahogy látom, nincs kedve, de azért eljön, pedig nyugodtan mondhatott volna nemet. Van egy másik barátnője, aki tényleg hanyagolja őt, amikor pasija van, szóval hónapokig nem találkoznak meg alig beszélnek, de én rohadtul nem ilyen vagyok és idegesít, hogy mégis bánt miatta. Emiatt nincs is kedvem neki írni már, de akkor meg én vagyok a rossz, hogy elhanyagolom a barátom miatt...

Idegesít és fogalmam sincs, mit tegyek.

Biztos benne van az irigység is, mert neki is van barátja, de ritkán találkoznak mert távkapcsolatban vannak, és már nem is olyan boldogok, mert régóta vannak már együtt.

19 évesek vagyunk.


2016. jan. 29. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás ha kidobod :D Ha piszok jó nő akkor tartsd meg dugaszolni !!!!! :D
2016. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a (baráti) kapcsolat elhidegült és kicsit erőltetett már. Szerintem az lenne a jobb, hogy 4 év ide vagy oda, lezárnád az egészet. Úgy érzem, hogy tehetsz akármit, a "barátnőd" mindenért megtalál, ami miatt már nem is a barátnőd. Ha nincs kedved írni, akkor ne is írj neki! Ha meg emiatt bánt, dond vissza a labdát, mondd meg neki, hogy eleged van már abból, hogy mindenért bánt és úgy érzed, hogy ő már nem is igazán barát.


Ha megbánást tanúsít, akkor még változhatnak a dolgok pozitív irányba. Ha viszont nem, akkor az csak arra bizonyíték, hogy eddig se voltál fontos neki.

2016. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a kedves első válaszolónak nem esik nehezére olvasni...:D
2016. jan. 29. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"Emiatt nincs is kedvem neki írni már, de akkor meg én vagyok a rossz, hogy elhanyagolom a barátom miatt...

Idegesít és fogalmam sincs, mit tegyek. "

Kommunikálj vele ember....

2016. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!