Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztam egy fiúval voltunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy fiúval voltunk sétálni és mikor fáztam is átkarolt és próbált melegíteni miután ki kísért az állomásra megcsókolt tetszem neki meg én nekem is tetszik, akkor most együtt vagyunk?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
és miután hazaértem írt is hogy még maradt volna velem és hiányzok neki
2016. márc. 24. 15:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolom igen de kérdezd meg tőle ha nem vagy benne biztos
2016. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké, megcsókolt, mondott valamit? Vallott szerelmet, vagy valamit mondott, hogy tetszel neki vagy ilyesmi?

Ha semmit nem mondott akkor beszéljétek meg, ah érzel iránta valamit mondd el.

És szerintem onnantól a tied.

2016. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ettől még nem vagytok együtt. Majd onnantól lesz ez biztos, mikor 1-2 hete ezt csináljátok.
2016. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
talalkoztam vele es megbeszeltuk hogy egyutt vagyunk . egyebkent az elso csok napjanal mondta hogy tetszem neki stb :)
2016. márc. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!