Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja nem szeret, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nem szeret, de találtam bizonyitékot az ellenkezőjére?

Figyelt kérdés
Biszex csaj vagyok. Volt barátnőmmel 3 honapot jártunk, de a sok veszekedés miatt szakitottunk de még mindig szeretem.Ő viszont facen is azt állitja tul van rajtam és látni sem akar. Közel lakunk egymáshoz, és 1 busszal utazunk általában.A buszon is multkor pl full tele volt a busz, és ott állt a hátso ajtonál, én pedig odatolakodtam mögé, és ugy "karoltam át" és ugy kapaszkodtam... Annyit beszéltünk hogy szia, de ő nagyon zavarban volt, de annyira jo volt érezni a közelségét és tudom hogy ő is ugy érzett ahogy én.. Meg volt olyan, hogy a spárba mentünk reggel, külön a barátainkal, és előttem volt , fizetett a cuccért amit vett, elővette a pénztárcáját és láttam hogy ott van benne a kép amit régen adtam neki...A testvérével nagyon jo barátnők vagyunk, és ő is azt mondja hogy szeret és nincs tul rajtam, és én is ezt érzem, de nekem az ellenkezőjét mondja.. Pedig a gesztusai, a tekintete mindent elárul. Mit tegyek hogy ujra visszakaphassam... ?

#szerelem #exbarátnő #mért tagadja?
2016. márc. 25. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Beteg embert hamarabb utolèrik mint a sánta kutyát.
2016. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Első, miért lenne beteg ember attól, hogy biszex?

2016. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nem egészséges.
2016. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na az ilyen emberek felfogása miatt lettem öngyilkos de már nem tudnak rám hatni, ez vagyok és kész, ha nem tetszik nem kell kommentelni.-.-" Amugy probáltam megbeszélni vele, de megse akar halgatni. De valamit muszáj tennem mert nagyon szeretem.:/
2016. márc. 25. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:

"az ilyen emberek felfogása miatt lettem öngyilkos"

Izé... Ha öngyilkos lettél, akkor hogy írtad ki a kérdést, és hogy írtál választ? :D (Jó, értem mire célzol, de na...)

2016. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg marhára vicces. 5 honappal ezelőtt tuladagoltam magam gyogyszerrel. Elég sokmindenen keresztül mentem, de mindeggy nem ez volt a kérdésem.
2016. márc. 26. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
De akkor ne azt írd hogy öngyilkos lettél. Óriási a különbség amikor csak hisztiből, meg figyelem felkeltésből beszedsz egy pár gyógyszert.
2016. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thomika20 ***** válasza:

Én se tudom megérteni a bisex lányokat! Megnyugodhattok.

Nem lehet gyereke, nem érezheti az igazi szex örömét, mert aztán baromi jó lehet műanyag szarokkal "eljátszani" hogy szexeltek.

Hülyék vagytok? Két nő nem tud szexelni.

Azt hogy összeteszitek a pinátokat, az még nem lesz szex.

A szex az amikor egymás nemiszervével közösültök és örömet szereztek egymásnak.

A saját nemhez való vonzódás pedig betegség!

2016. márc. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thomika20 ***** válasza:
Főleg az a legjobb amikor 14 éves kislányok mondják azt, hogy ők bisexek. Jócskán szar életetek, vagy neveltetésetek lehetett, ha a saját nemetekhez vonzódtok.
2016. márc. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!